گروه : سیاسی
افسانه‌های برجامی اصلاح طلبان فرریخت؛ از «هر چه تهران بگوید» چه خبر؟
چه کسانی در لیست نهایی 30 نفره تهران قرار می‌گیرند+اسامی
چه شد که کار برجام به تهدید متقابل رسید؟/ اروپا دست به ماشه شد؛ ظریف پای NPT را وسط کشید
ساغر کسرایی کیست؟

زنی که ادعای نمایندگی افکار عمومی ایران را داشت؛ مزدور اسرائیل از آب در آمد+تصاویر

مهمترین ویدیویی که مدعی شد ایرانیان از ترور شهید سلیمانی خوشحال هستند، توسط «ساغر (اریکا) کسرایی» تولید و بیش از ۱۰میلیون بار دیده شد،او مزدور سیا و منبع تغذیه تیم تبلیغاتی ترامپ، برای محتواهای ضدایرانی است.

چرا لیبرال‌های وطنی نتیجه نمی‌گیرند؟

چه اتفاقی می‌افتد که با وجود این همه فشار اقتصادی، تحریم، بی‌عملی و بدعملی، بمباران افکار عمومی، مردم همچنان حماسه می‌آفرینند؟ و در یک کلام...چرا دشمن حریف این کشور و این ملت نمی‌شود؟
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

در بودجه99 هیچ اثری از اصلاح ساختار بودجه و اقتصاد کشور وجود ندارد

پورابراهیمی گفت: برخلاف دولتی‌ها، بخصوص رئیس‌جمهور، که لایحه بودجه ۹۹ را لایحه غیرنفتی می‌دانند، او از افزایش میزان استقراض دولت در لایحه جدید خبر می‌دهد و هیچ روش جایگزینی برای جبران کاهش درآمدهای نفتی، جز استقراض، از طریق دیگر درآمدهای پایدار پیش بینی نشده است.
امیر حاتمی:

راهبردِ قوی‌شدن را تکلیف و واجب می‌دانیم/ به هرتهدیدی پاسخ می‌دهیم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: بر اساس تدبیر حکیمانه فرمانده معظم کل قوا مبنی بر قوی شدن، این راهبرد را به عنوان یک تکلیف بر خود واجب می‌دانیم.

آشنا شکایت دولت از «جهان‌آرا» را تایید کرد

مشاور رییس‌جمهور در گفتگو با «ایران» اخبار مربوط به شکایت دولت از برنامه تلویزیونی «جهان‌آرا» و همچنین درخواست غیرقانونی برای تنظیم اخبار تلویزیونی روحانی توسط دفتر رییس‌جمهور را تایید کرد.
آیت‌الله جوادی آملی:

ترور در هیچ مکتبی قابل قبول نیست/ باید با کفار به‌خاطر نقض میثاق‌ مبارزه کرد

مرجع تقلید شیعیان گفت: در قرآن آمده که با رهبران کفر مبارزه کنید چراکه اینها به هیچ امضا و میثاقی پایبند نیستند و این مبارزه نه به‌خاطر کفر آنها بلکه به‌خاطر پایبند نبودنشان به میثاقشان است.

طرح نمایندگان برای دریافت غرامت از انگلیس به خاطر خسارات وارده به اتباع ایرانی

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: نمایندگان مجلس طرحی راطرح پیگرد حقوقی علیه دولت انگلستان برای جبران خسارات وارده به اتباع ایرانی تهیه و با بیش از 100 امضا آن را برای بررسی به هیأت رئیسه تقدیم کردند.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مشکلات اقتصادی حاصل عملکرد لیبرال‌ها است

حجت الاسلام سلیمی گفت: علت ضعف کشور در بخش اقتصادی حاصل عملکرد لیبرال‌ها است؛ نسخه‌های غربی را کپی‌برداری می‌کنند و توجهی به توان داخلی ندارند.
در گفتگوی دانا با کارشناس مسائل سیاسی مطرح شد؛

دست خالی دولت در دفاع از برجام/ فواد ایزدی: هیچ چیزی از برجام عاید ایران نشد

کارشناس مسائل آمریکا گفت: کشور بعد از این که توافق صورت گرفت، یکی دو سالی هم معطل میوه برجام شد؛ اما دولتمردان بعد از خروج آمریکا از برجام منتظر برجام اروپایی ماندند و در 6 سال گذشته کشور معطل داستان برجام بود که آخر سر هم هیچی عاید ایران نشد.
روسیه:

آمریکا درباره برنامه غنی‌سازی ایران به تحریف واقعیت پرداخته است

وزارت خارجه روسیه طی بیانیه‌ای به شدت از تحریف واقعیت و اسطوره‌سازی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران درباره برنامه هسته‌ای تهران انتقاد کرد.
قالیباف در نشست کاندیداهای معرفی شده به مجمع عمومی شورای ائتلاف:

امروز با ناکارآمدی اشباع شده در کشور مواجهیم/ برای بیرون کردن تفکر غربی از کشور باید قوی شویم

محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بعد از ظهر امروز در نشست کاندیداهای معرفی شده به مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب که در سالن صدرا برگزار شد، با بیان اینکه امروز مهم ترین چالش کشور ما چالش کارآمدی و مدیریتی است، گفت: ما بعد از این دیگر فرصت نداریم که این سیستم نظام اجرایی و مدیریتی کشور را متحول و دگرگون و درست کنیم.
سرلشکر سلامی:

«حاج قاسم» مرد تغییر میدان موازنه در اوج نابرابری بود

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی زنده‌تر از قاسم سلیمانی و برای دشمن خطرناک تر از گذشته است، گفت: حاج قاسم دشمن را آواره و سرگردان کرده بود و مرد تغییر میدان موازنه بود.

سردار «سید محمد حجازی» جانشین نیروی قدس سپاه شد

سردار سید محمد حجازی با حکم فرمانده کل سپاه بعنوان جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد.
موسوی در نشست خبری:

مذاکره‌ای با آمریکا نداریم/ اقدام سفیر انگلیس مشکوک بود

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مذاکره ای با آمریکا نداریم، دنبال جنگ نیستیم ولی در برابر هر شیطنت آماده هستیم جانانه دفاع کنیم.
لاریجانی در دیدار وزیر ورزش:

مواضع فدراسیون فوتبال مورد حمایت مجلس است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که ایران کشوری امن و مقتدر است و نباید حقوق هواداران ورزش و فوتبال در آن نادیده گرفته شود، گفت: انتظار داریم رفتار مجامع بین المللی، جهانی و آسیایی نسبت به ورزش و فوتبال ایران بی طرفانه و مطابق منشورهای بین المللی باشد.