کد خبر: 1661680
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
اتحادیه و تعاونی ها؛ بهترین ابزار برای اجرای طرح مسکن ملی/رفع مشکلات واحدهای کارگری در اولویت برنامه ها
مهرداد جهاندیده گفت: اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مسکن بهترین ابزار برای اجرای طرح «اقدام ملی تامین مسکن» و ساخت مسکن‌های ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در نشست بررسی اقدامات صورت گرفته در راستای طرح اقدام ملی مسکن که پیش از ظهر امروز برگزار شد، بیان کرد: طرح اقدام ملی مسکن، طرحی مهم و کارساز برای خانه دار شدن مردم است و اتحادیه ها و تعاونی ها با ظرفیت و توان بالایی که دارند، می توانند در اجرای این طرح کمک حال دولت باشند.

وی با تاکید بر اینکه برای پیشرفت و بهبود اجرای این طرح باید از تعاونی های مسکن خوشنام در سطح شهرستان و استان استفاده شود، اظهار کرد: در شهرستان زاهدان نیز تعداد 9 شرکت تعاونی مسکن به راه و شهرسازی معرفی شده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اذعان کرد: هزار و 234 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان زاهدان توسط این شرکت های تعاونی مسکن احداث می شود.

جهاندیده ادامه داد: با اجرایی شدن طرح اقدام ملی مسکن در سایر شهرستان های استان نیز، شرکت های تعاونی فعال، پویا و دارای عملکر شفاف در هر منطقه برای مشارکت در ساخت مسکن های ارزان قیمت معرفی خواهند شد.

وی خاطرتشان کرد: توجه بیش از پیش به مسائل و مشکلات واحدهای کارگری و شرکت های تعاونی مشکل دار به منظور حل و فصل مشکلات شهروندان در اولویت این اداره کل و ادارات تابعه شهرستان ها است و بطور جد دنبال می شود.

انتهای پیام/