کد خبر: 1721029
نائب رئیس مجمع‌عمومی جامعه مدرسین :
قدرت انقلاب اسلامی ایران به مردمی بودن و مشارکت‌های جمعی است
نائب رئیس مجمع‌عمومی جامعه مدرسین با بیان این‌که جمهوری اسلامی ایران خواست واقعی مردم است، گفت: قدرت انقلاب اسلامی ایران به مردمی بودن و مشارکت‌های جمعی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین بنیادی در گفتگو با خبرنگار  قم فردا، با اشاره همه‌پرسی تاریخی روز 12 دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در طی این 42 سال همواره با خواست و اراده مردم اداره شده است به طوری که بیشترین انتخابات را در بین کشورهای منطقه و حتی جهان برگزار کرده‌ایم.
وی با بیان این‌که مردم نقش تعیین‌کننده‌ای در سرنوشت خودشان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند، بیان داشت: مردم چه در سال 58 و چه امسال که انتخابات مهمی را پیش رو داریم همواره با حضور خود مردمی و ریشه‌دار بودن نظام را به رخ جهانیان کشیده‌اند.
بنیادی انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر قم را مورد توجه قرار داد و ابراز داشت: حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی، علاوه بر ایجاد همبستگی اجتماعی، بیشتر از گذشته امید معاندان نظام اسلامی را محو و نابود می‌کند
وی تأکید کرد: لازم است کسانی که قصد شرکت در انتخابات و قبول مسئولیت‌های مختلف را دارند می‌خواهیم اولاً بر اساس تکلیف عمل نمایند. ثانیاً به زوایا و شرایط مسئولیت آگاهی یابند.
نائب رئیس مجمع‌عمومی جامعه مدرسین به توطئه‌های دشمنان نظام اشاره کرد و گفت: راهبرد دشمن در سال جاری و با توجه به شرایط جهانی و منطقه‌ای، ایجاد یأس و ناامیدی به‌ویژه از طریق فضای مجازی است.

انتهای پیام/