شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1398/08/17 شناسه خبر: 1545668
امام جمعه یزد تاکید کرد؛

پرهیز از نگاه خاص به شهرستان‌های استان در سفر رئیس‌جمهور به یزد/ دشمن توسط فضای مجازی به دنبال ناامید کردن مردم است

پرهیز از نگاه خاص به شهرستان‌های استان در سفر رئیس‌جمهور به یزد/ دشمن توسط فضای مجازی به دنبال ناامید کردن مردم است
آیت الله ناصری در نمازجمعه این هفته با اشاره به سفر روحانی به یزد گفت: نباید در سفر رئیس‌جمهور به استان به یک شهرستان به‌طور خاص نگاه شود و منطقه‌ای که محروم است، محروم بماند بلکه همه نگاه‌ها باید یکی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدرسا؛ آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یزد بابیان اینکه  تمرکز دشمن در ابتدا بر مسئله تفرقه‌افکنی بین مسلمانان است گفت: دشمنان به دنبال ضایع کردن اسلام و تفرقه‌افکنی بین مسلمانان هستند چرا که می‌دانند اگر این اتفاق رخ دهد آن‌ها به اهداف شوم خود خواهند رسید.

امام‌جمعه یزد با تأکید برضرورت همراهی وهمدلی بین مسلمانان ابراز داشت: ضروری است با توجه به دشمنی‌هایی که برعلیه اسلام می‌شود و مسائلی که در سطح جهان صورت می‌گیرد مسلمانان یکپارچه و متحد باشند تا آن‌ها نتوانند توطئه‌های شومشان را دنبال کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد در ادامه با اشاره به راه اندازی جنگ روانی دشمن در دنیا افزود: این روزها دشمن برای پیشبرد اهداف خود، درجایی که بتواند از سلاح و جنگ استفاده کند، بهره می‌برد ولی در کشورهایی مثل ایران که نتوانسته از راه‌های دیگر نفوذ کند، جنگ روانی به راه انداخته است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن توسط فضای مجازی به دنبال ناامید کردن مردم و همچنین دروغ بستن به جمهوری اسلامی است تا بتواند اهداف شومش را دنبال کند بنابراین باید در کشور نسبت به تحرکات دشمن هوشیار باشیم.

ناصری یزدی بابیان اینکه ذات دشمن خبیث است گفت: دشمن اگر می‌خواست کاری برای ملت ایران انجام دهد، از سال‌ها قبل این کار را انجام داده بود.

امام‌جمعه یزد با ابراز تأسف از اینکه عده‌ای در کشور هنوز به آمریکا و وعده‌های آن دل‌بسته‌اند، افزود: مردم ایران باید نسبت به فضای مجازی هوشیار و به آن بدبین باشند و مسائل را در ابتدا باور نکنند و نسبت به آن تحقیق کنند تا متوجه شوند که کدام حرف درست و صحیح و کدام دروغ و کذب است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به استان یزد، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله این سفر برای استان با خیروبرکت همراه باشد ولی نکته‌ای که باید موردتوجه قرار گیرد، مصوبات سفر گذشته است که چه میزان از این مصوبات اجرایی شد و چه میزان باقی‌مانده است.

ناصری یزدی با تأکید بر اینکه در سفر رئیس‌جمهور به یزد باید به همه شهرستان‌ها و مردم به یک‌چشم نگاه شود، اظهار داشت: نباید در سفر رئیس‌جمهور به استان به یک شهرستان به‌طور خاص نگاه شود و منطقه‌ای که محروم است، محروم بماند بلکه همه نگاه‌ها باید یکی باشد.

انتهای پیام/

 

https://newroom.dana.ir/1545668
ارسال نظر
نظرات