شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:51 منتشر شده در مورخ: 1398/10/23 شناسه خبر: 1563554
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:

اختتامیه جشنواره ملی آیات «موشن گرافیک» در خرم‌آباد برگزار می‌شود

اختتامیه جشنواره ملی آیات «موشن گرافیک» در خرم‌آباد برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: اختتامیه جشنواره ملی آیات موشن گرافیک نیمه دوم بهمن ماه در خرم آباد برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد حسین فتایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهارداشت: اختتامیه جشنواره ملی آیات «موشن گرافیک» در خرم آباد برگزار می شود.

وی افزود: در مرحله ابتدایی و پس از ارسال فراخوان به کل کشور، ۶۳ اثر به دبیرخانه جشنواره راه یافته است که از بین این ۶۳ اثر ۳۰ اثر جهت حضور در مرحله پایانی انتخاب می‌شوند و در آیین اختتامیه از برگزیدگان تجلیل به عمل می آید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان عنوان کرد: انجمن سینمای جوان و خانه مستند استان لرستان در برگزاری این جشنواره شرکت می‌کنند.

وی با اشاره به ظرفیت های ویژه استان در راستای  فعالیت های قرآنی، خاطر نشان کرد: یکصد موسسه قرآن و عترت در لرستان مشغول به فعالیت اند و میزبانی جشنواره ملی، نشانگر ظرفیت ویژه استان در زمینه قرآن و عترت است.

فتایی هدف از برگزاری جشنواره ملی آیات موشن گرافیک را استفاده از ظرفیت تکنولوژی های نوین در راستای تولید آثار هنری با موضوع قرآن و عترت و معارف اسلامی دانست گفت: آیین اختتامیه این رویداد با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استانی و کشوری، در نیمه دوم بهمن ماه سال ۹۸ برگزار می شود.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1563554
ارسال نظر
نظرات