شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:02 منتشر شده در مورخ: 1398/10/26 شناسه خبر: 1564576
نشست توجهی نمایندگان اقشار، اصناف و اقوام شورای ائتلاف انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از نمایندگان این حوزه و تعدادی از اعضای شورای مرکزی ائتلاف در مرکز همایش های صدرا برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نشست توجهی نمایندگان اقشار، اصناف و اقوام شورای ائتلاف انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از نمایندگان این حوزه و تعدادی از اعضای شورای مرکزی ائتلاف در مرکز همایش های صدرا برگزار شد.

براساس این گزارش، در این جلسه ضمن تشریح فرآیند تهیه لیست نهایی ۳۰ نفره در تهران، نمایندگان اقشار، اصناف و اقوام نسبت به رای گیری الکترونیک که قرار است در مجمع عمومی تهران انجام شود توجیح شدند.

در این نشست مهدی چمران، عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب، پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف و مهدی اقراریان دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران به تشریح فرآیند شکل گیری لیست ۳۰ نفره نیروهای انقلابی در تهران پرداختند.

همچنین سازوکار اعلام نظر نمایندگان اقشار، اقوام و اصناف برای رسیدن به لیست نهایی تهران تا قبل از برگزاری مجمع عمومی از طریق سامانه ایجاد شده از سوی شورای ائتلاف تشریح شد.

در این نشست همچنین نمایندگان اصناف، اقوام و اقشار به طرح سوالات و دغدغه های خود پیرامون انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پرداخته و اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.

به گفته اقراریان، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران قرار است در هفته جاری مجمع عمومی شهر تهران برای رسیدن به لیست ۳۰ نفره برگزار شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1564576
ارسال نظر
نظرات