شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:41 منتشر شده در مورخ: 1398/12/01 شناسه خبر: 1583703
امام جمعه بخش مرکزی یزد:

حضور پرشور مردم در انتخابات، شادی دوستان و بغض دشمنان را به‌دنبال دارد

حضور پرشور مردم در انتخابات، شادی دوستان و بغض دشمنان را به‌دنبال دارد
آیت‌الله مدرسی گفت: امیدواریم مردم ما، به مانند 41 سال گذشته تا الان که در صحنه‌ها به موقع و با شور و نشاط و شعور حضور پیدا کردند در این عرصه انتخابات هم حضور پیدا کنند و باعث شادی دوستان و بغض دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان امنیت ما، یعنی استکبار جهانی شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با تأکید بر اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات فردا، گفت: خدای متعال بیان می‌فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم؛ سرنوشت هیچ جمعیتی بدون حرکت آن جمعیت محقق نخواهد شد و تغییر پیدا نخواهد نکرد» بر همین اساس انتخابات یک عرصه سرنوشت‌ساز است و به تعبیر رهبر معظم انقلاب جشن ملی ما مردم به حساب می‌آید.

وی همچنین افزود: طبعا باید تحقیق کنیم تا به گزینه اصلح هم برسیم چون خداوند متعال بیان می‌فرماید «ان الله یأمرکم أن تؤدوا الامانات الی اهلها» و اگر خودمان به نتیجه نرسیدیم حتما باید از دانایان امت سئوال کنیم و از کسانی که مطلع هستند بپرسیم چون قرآن بیان می‌کند «فاسألوا اهل الذکر ان کنتم لاتعلمون».

امام جمعه بخش مرکزی یزد اظهار داشت: اصولا اگر بخواهیم بدانیم که چرا باید در انتخابات شرکت کنیم باید بگوییم که چون خداوند متعال بیان می‌کند که ای پیغمبر تو با دو مؤلفه قدرتی پیش راندی یک نصرت و یاری پرودگار و دوم حضور و یاری مؤمنان «هو الذی ایدک بنصره و بالمؤمنین».

مدرسی تأکید کرد: امیدواریم مردم ما، به مانند 41 سال گذشته تا الان که در صحنه‌ها به موقع و با شور و نشاط و شعور حضور پیدا کردند در این عرصه انتخابات هم حضور پیدا کنند و باعث شادی دوستان و بغض دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان امنیت ما، یعنی استکبار جهانی شوند.

 

انتهای پیام/

 

https://newroom.dana.ir/1583703
ارسال نظر
نظرات