شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 21:48 منتشر شده در مورخ: 1398/12/06 شناسه خبر: 1585508

تخریب پل‌های ارتباطی روستاهای سیل‌زده پلدختر

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان از طغیان بخشی از رودخانه کشکان خبر داد و گفت: در «چم‌حیدر» و «دم‌رود» معمولان، رودخانه کشکان طغیان کرده و آب کاملا در سطح جاده قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛عارف امرایی امشب در گفت‌وگویی با اشاره به مسدود شدن بسیاری از راه‌های منتهی به پلدختر، اظهار کرد: در حال حاضر محور قدیم پلدختر همچنان به دلیل حجم بالای بارش مسدود است.

وی خاطرنشان کرد: در چند نقطه از شهرستان پلدختر همچون «چم‌حیدر» و «ملاوی» آب گرفتگی را شاهد هستیم که قطعا با ادامه روند بارش‌ها، شاهد تخریب محورها در این مناطق خواهیم شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان از طغیان بخشی از رودخانه کشکان خبر و ادامه داد: در چم‌حیدر و دم‌رود معمولان، رودخانه کشکان طغیان کرده و  آب کاملا در سطح جاده قرار گرفته است.

امرایی بیان داشت: با توجه به شرایط توپوگرافی محورهای خرم‌آباد و پلدختر و هم‌جواری با رودخانه کشکان، از این رو تخریب این نقاط دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به استقرار 10 اکیپ راهداری در مسیر خرم‌آباد به پلدختر و بالعکس، افزود: ریزش‌برداری و مقابله با آب گرفتگی از جمله اقدامات اخیر راهداری در سطح محورهای استان است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان تصریح کرد: با توجه به اینکه پل‌های موقت روستاهای سیل‌زده به صورت کانالی برقرار شده بود، با بارش‌های سیل‌آسای امروز دچار تخریب خواهند شد.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1585508
ارسال نظر
نظرات