شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 17:14 منتشر شده در مورخ: 1399/01/17 شناسه خبر: 1596699
جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد خبر داد

آغاز پویش اهدای خون توسط بانوان یزدی

آغاز پویش اهدای خون توسط بانوان یزدی
زارع کمالی از آغاز پویش اهدای خون توسط بانوان یزدی همزمان با آغاز هفته سلامت خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسین زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا عنوان کرد: به مناسبت هفته سلامت از هجدهم فروردین ماه همزمان با آغاز هفته سلامت و همچنین با توجه به کاهش اهدای خون در استان در اثر شیوع کرونا پویش نقش آفرینی بانوان در مشارکت اجتماعی اهدای خون آغاز خواهد شد.

 وی ادامه داد: این پویش همزمان با آغاز هفته سلامت و تا زمان رفع نیاز استان به ذخایر خون ادامه خواهد داشت.

زارع کمالی با تاکید بر نقش محوری بانوان در خانواده و اجتماع عنوان کرد: این طرح با محوریت بسیج جامعه زنان و بانوان شکل خواهد گرفت ولی منحصر به این قشر نخواهد بود. در واقع بانوان مسئول آگاهی بخشی به خانواده بوده و می بایست   همسران و فرزندان خود را نیز با این پویش آشنا کنند.امیدواریم با استفاده از این ظرفیت بتوانیم شاهد فعالیت های اثر بخش در این زمینه باشیم.

این مقام مسئول ابراز داشت: اکنون میزان اهدای خون بانوان در استان یزد تقریبا 3 درصد می باشد فلذا امیدواریم این پویش سرآغاز تحول در این میزان باشد.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد اضافه کرد: از عموم بانوان استان دعوت می کنم با ثبت نام و ارسال  نام ونام خانوادگی خود به سامانه پیامکی این سازمان با شماره  6600035050  در راستای هماهنگی وبرنامه ریزی بهتر یاری گر این پویش باشند و گامی مهم در افزایش مشارکت خانواده ها در این عمل خداپسندانه داشته باشند.

انتهای پیام/

 

https://newroom.dana.ir/1596699
ارسال نظر
نظرات