شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:22 منتشر شده در مورخ: 1399/01/20 شناسه خبر: 1597479
با اهدای بسته های فرهنگی؛

طرح ابتکاری ارشاد مروست برای در خانه ماندن شهروندان

طرح ابتکاری ارشاد مروست برای در خانه ماندن شهروندان
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست با تهیه بسته های فرهنگی شامل چندین جلد کتاب و ماسک‌های بهداشتی و اهدا به مردم از شهروندان خواست در منزل بمانند و مطالعه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت فلاحتی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اجرای طرح تشویق مردم به ماندن در خانه در شهر مروست، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و همه گیر شدن این بیماری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست برای در خانه ماندن مردم برنامه‌ریزی‌هایی کرده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست اضافه کرد: تهیه بسته های فرهنگی شامل چندین جلد کتاب، ماسک‌های بهداشتی و اهدا آن به مردم از سوی اداره ارشاد مروست انجام گرفت تا با این کار مردم ترغیب شوند در خانه بمانند و مطالعه کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید از کرونا فرصت ساخت عنوان کرد: هم اکنون که به خاطر این بیماری مردم مجبور هستند در خانه بمانند، بهترین کار در این شرایط مطالعه و اُنس با کتاب است.

فلاحتی ادامه داد: باید از لحظات ماندن در منزل با مطالعه کردن لذت برد و با این کار هم به اطلاعات و آگاهی خود بیفزاییم و هم با ماندن در منزل به‌سلامت خود و جامعه کمک کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست با بیان اینکه در طرح تشویق مردم به خانه ماندن، 600 عنوان کتاب اهدا شد گفت: اهدای بسته فرهنگی، ماسک و ضدعفونی کننده از دیگر اقلام اهدایی به شهروندان بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با یک همبستگی ملی و همراهی مردم شریف ایران شاهد شکست کرونا در آینده نزدیک باشیم.

انتهای پیام/
 

https://newroom.dana.ir/1597479
ارسال نظر
نظرات