شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:51 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613369
شاعر جوان یزدی:

تحریم نیروی انتظامی نشانه استیصال آمریکا است

تحریم نیروی انتظامی نشانه استیصال آمریکا است
عالیه مهرابی گفت: تحریم نیروی انتطامی توسط آمریکا نشانه استیصال و درماندگی استکبار جهانی در به زانو درآوردن انقلاب اسلامی و ایران عزیز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، عالیه مهرابی شاعر یزدی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در واکشن به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا گفت: تحریم نیروی انتطامی توسط آمریکا نشانه استیصال و درماندگی استکبار جهانی در به زانو درآوردن انقلاب اسلامی و ایران عزیز است.

وی افزود: دشمن باید بداند با کشور طرف است که در همان سال‌های اولیه پیروزی انقلاب جنگ تحمیلی هشت ساله را در شرایط تحریم به حماسه‌ای غرورآفرین تبدیل کرد و علیرغم تمام تهدیدها و تحریم‌ها، توانست به عنوان کشوری مؤثر در منطقه ایفای نقش کند و معادلات دشمن را در مدیریت منطقه برهم بزند.

شاعر جوان یزدی تأکید کرد: این واقعیت ایران مقتدر است که امروز خار چشم استکبار جهانی است و ناکارآمدی تحریم‌های اقتصادی، آن‌ها را به طرح تحریم‌ها تازه علیه  عزیزان ما در سپاه پاسداران، دانشمندان و پژوهشگران ایران عزیز و امروز علیه نیروهای امنیت انتطامی واداشته است.

مهرابی تصریح کرد: نیروی انتظامی نبض تپنده امنیت ایران عزیز است، امنیتی که به قیمت خون هزاران شهید نیروی انتظامی رقم خورده است.

وی عنوان کرد: بنده به عنوان یک هنرمند، از عزیزان نیروی انتظامی که مدافعان امنیت این سرزمین هستند تقدیر و تشکر می‌کنم و اعلام می‌کنم که قطعا اقدام امریکا در تحریم اخیر، نشان از نقش بی‌بدیل این عزیزان در پیشبرد اهداف انقلاب و نطام دارد.

مهرابی در پایان در قالب اشعاری اعلام کرد: ما را نترسانید از طوفان/ ما گردباد آسمان گردیم/ در برف ریز ظلمت و بیداد/ زخم تبر خوردیم و گل کردیم

انتهای پیام/

 

https://newroom.dana.ir/1613369
ارسال نظر
نظرات