شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1399/03/10 شناسه خبر: 1613929
طرح ارشاد یزد برای ایام کرونایی در نظر دارد

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری رویدادهای فرهنگی

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری رویدادهای فرهنگی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: با در نظر گرفتن شرایط کرونایی استان در نظر داریم رویدادها و برنامه‌ها را به‌صورت مجازی برگزار کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، مجید جوادیان زاده پیش از ظهر امروز در مراسم قرعه‌کشی مسابقه قرآنی «شفق» با اشاره به استقبال بسیار خوب علاقه‌مندان به قرآن کریم و شرکت در این مسابقه قرآنی، گفت: شرکت کردن 20 هزار در مسابقه قرآنی شفق که به‌صورت مجازی در ماه مبارک رمضان برگزار شد یک آمار و اتفاق خوب است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با تأکید بر تقویت برگزاری مسابقات قرآنی با استفاده از نرم‌افزار بومی، اضافه کرد: برگزاری مسابقات قرآنی توسط اتحادیه قرآنی و شرکت 20 هزار نفر نشان از اعتماد جامعه قرآنی فعالیت‌های بسیار خوبی است که در این زمینه در استان برگزار می‌شود.

وی به شرایط خاص در ایام کرونایی اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امروز کشور با بیماری کرونا درگیر است و شاید به‌مانند گذشته نتوان بسیاری از رویدادها را به شکل حضوری برگزار کرد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در نظر دارد تا برنامه‌ها و رویدادهای بیشتری را با استفاده از فضای مجازی و اپلیکیشن‌های مربوطه برگزار کند.

جوادیان زاده در پایان به همکاری مطلوب شورای فرهنگ عمومی استان و شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی اشاره کرد و اظهار داشت: این همکاری مطلوب سبب برگزاری مسابقات متعدد در طول سال و رضایت جامعه قرآنی استان شده است.

انتهای پیام/
 

https://newroom.dana.ir/1613929
ارسال نظر
نظرات