شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1399/03/12 شناسه خبر: 1614452
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد خبر داد:

بستری 75 فرد مشکوک به کرونا در بیمارستان های یزد

بستری 75 فرد مشکوک به کرونا در بیمارستان های یزد
سلمانی گفت: تا ساعت 8 امروز صبح ۷۵ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد بستری بوده اند. همچنین میانگین سنی فوتی‌های استان ۶۸ سال بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم سلمانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا گفت: تا این لحظه  وضعیت سه شهرستان بهاباد، بافق و اشکذر سفید بوده و ما بقی شهرستان های استان در وضعیت زرد به سر می برند. هرچند ممکن است که همین امروز شرایط عوض شود.

وی تاکید کرد: باید دانست در شهرستان های بافق و بهاباد به دلیل مجاورت با شهرستان های زرد استان های همجوار احتمال خطر وجود دارد. همچنین جدیداً چند تست مثبت از افراد با سابقه مسافرت به سیرجان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، اهواز و کهنوج  انجام شده است. لذا افرادی که به مسافرت رفته و یا قصد سفر دارند باید به این موضوع دقت ویژه ای داشته و این موضوع را در نظر بگیرند که احتمال ابتلاء در شهرستان های زرد و قرمز بالا است.

سلمانی اظهار کرد: تا ساعت 8 امروز صبح  ۷۵ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد بستری بوده اند. همچنین میانگین سنی فوتی‌های استان ۶۸ سال بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: غربالگری کرونا توسط مراکز بهداشت همچنان با قوت ادامه دارد و درصد بسیار بالایی از تست های مثبت را به خود اختصاص داده اند. شیوه کار نیز بدین صورت است که خانواده و نزدیکان افرادی که به دلیل کرونا بستری می شوند از سوی مراکز بهداشتی بررسی شده تا زنجیره انتقل قطع شود. 

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1614452
ارسال نظر
نظرات