شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:43 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 شناسه خبر: 1623614
در جلسه شورای مرکزی؛

حزب اراده ملت خواستار جلوگیری از رشد فزاینده نرخ سکه و ارز شد

حزب اراده ملت خواستار جلوگیری از رشد فزاینده نرخ سکه و ارز شد
شورای مرکزی حزب اراده ملت، با ابراز نگرانی از وضعیت دو حوزه اقتصاد و سلامت کشور، خواستار جلوگیری هر چه سریع‌تر از رشد فزاینده قیمت سکه و ارز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلسه شورای مرکزی حزب با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.دستورات این جلسه به دلیل عدم امکان برگزاری کنگره سه سالانه -به دلیل شیوع ویروس کرونا- تدوین شد.

در ابتدای جلسه اعضای شورای مرکزی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت دو حوزه اقتصاد و سلامت کشور خاطرنشان کردند: دولت و بانک مرکزی هر چه سریع‌تر جلوی رشد فزاینده و ناباورانه قیمت سکه و ارز را در جامعه بگیرد. این افزایش‌ها باعث صعود نرخ برخی اقلام اساسی مثل لوازم خانگی و همچنین قیمت مسکن و اجاره‌بها شده است.

همچنین اعضا تاکید کردند: نباید گذاشت دشمن این افزایش قیمت‌ها را دلیلی برای موفقیت تحریم‌ها بداند. دولتمردان به‌ویژه تیم اقتصادی آن همراه با نهادهای نظارتی باید شبانه‌روز فعالیت کنند.

ماسک و لوازم بهداشتی ارزان قیمت در اختیار عموم ملت قرار گیرد

همچنین اعضای حاما، از مردم ایران خواستند برای جلوگیری از افزایش روند واگیری ویروس کرونا استفاده از ماسک را جدی بگیرند ... و البته دولت هم باید ماسک و لوازم بهداشتی ارزان قیمت در اختیار عموم قرار دهد.

در دستور دوم این جلسه رویکرد سیاسی و تشکیلاتی حزب در دو برنامه ارائه شده به بحث و رای گذاشته شد و توسط اعضا به تصویب رسید. این رویکرد در یک بیانیه تحلیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

انتخاب ارکان حزب اراده ملت دستور سوم جلسه بود که با توجه به عدم امکان برگزاری کنگره در شرایط فعلی، افراد زیر تا زمان برگزاری کنگره مدیریت اجرایی حزب را بر عهده خواهند داشت.

احمد حکیمی‌پور به عنوان دبیرکل،  افشین فرهانچی قائم مقام دبیرکل،  رضا قاسم پور سخنگوی حزب،  زهره رحیمی دبیر شورای مرکزی،  رحیم حمزه رییس دفتر سیاسی،  همچنین در این جلسه نمایندگان شورای مرکزی در ۲ حوزه شاخه جوانان و دو هفته نامه اراده ملت (ارگان خبری حاما) به‌ترتیب خانم رضایی و علی مهری با نظرت اکثریت انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/ک

https://newroom.dana.ir/1623614
ارسال نظر
نظرات