شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:54 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625565
مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد خبر داد

توزیع هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان کم برخوردار با نام شهدا در یزد

توزیع هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان کم برخوردار با نام شهدا در یزد
محمود زارع گفت: در اسفندماه گذشته هزار بسته نوشت افزار با نام شهدا بین دانش آموزان مناطق روستایی و کم برخوردار توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمود زارع در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه کمیته سازندگی و محرومیت زدایی یکی از کمیته های  کنگره ملی سرداران و چهار هزار شهید استان یزد است گفت: این کمیته که در راستای محرومیت زدایی و رسیدگی به مناطق کم برخوردار در پرتو برکات شهدا شکل گرفته که تمام اقدامات محرومیت زدایی خود را  با یاد و نام شهدا انجام خواهد داد.

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد افزود: در این کمیته که از فعال ترین کمیته ها به حساب می آبد دستگاهها و نهادهای مختلف حمایتی در آن عضویت دارند و تاکنون یک جلسه عمومی و 3 جلسه تخصصی برگزار کرده که ماحصل این جلسات  تدوین 400 پروژه بزرگ عمرانی و غیرعمرانی محرومیت زدا در سطح استان خواهد بود.

زارع پیرامون اقدامات انجام شده این کمیته از بدو تشکیل تاکنون هم اظهار داشت: این کمیته در اسفندماه گذشته هزار بسته نوشت افزار را بین دانش آموزان مناطق روستایی و کم برخوردار  با نام شهدا توزیع کرده و دربحث جهیزیه نیز توانسته 110 جهیزیه ساده ایرانی اسلامی را به زوج های جوان کم برخوردار تقدیم کند.

رئیس کمیته سازندگی و محرومیت زدایی کنگره ملی سرداران و چهار هزار شهید استان یزد ادامه داد: با دستور مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای طرح کمک های مومنانه، در ایام ماه مبارک رمضان در سه مرحله ابتدا، نیمه و انتهای ماه که مصادف با عید فطر بود با یاد و نام شهدا به خصوص سردار سلیمانی بسته های معیشتی مزین به تمثال مبارک شهدا،کتاب و وصیت نامه این بزرگوران بین جامعه هدف توزیع شده است.

این مقام مسئول در پایان شهدا را چراغ راه مسئولان در خدمت گزاری به مردم دانست و اظهار داشت: مردم در نظام مقدس اسلامی ولی نعمت هستند و همانگونه که شهدا از جان خود برای دفاع از اسلام و انقلاب و مردم گذشتند مسئولان نیز باید از آسایش و استراحت خود در طول دوران مسئولیت گذشت کرده و شبانه روز برای این مردم انقلابی تلاش کنند.

گفتنی است کنگره سرداران و چهار هزار شهید استان دارالعباده یزد از 21 کمیته تشکیل شده که یکی از این کمیته ها کمیته سازندگی و محرومیت زدایی است  و در راستای زدودن محرومیت از روستاها و مناطق کم برخوردار تلاش می کند.

انتهای پیام/ح

 

https://newroom.dana.ir/1625565
ارسال نظر
نظرات