شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 21:11 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626434
مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد:

کلینیک تخصصی دندانپزشکی در یزد ساخته می‌شود

کلینیک تخصصی دندانپزشکی در یزد ساخته می‌شود
محمد حسین توحیدی‌فر گفت: ساخت کلینیک تخصصی دندانپزشکی که به وسیله خیرین تامین اعتبار و در کمتر از یک و نیم سال ساخته می‌شود از برنامه‌های شاخص امسال در یزد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمد حسین توحیدی‌فر ظهر امروز در نشست خبری آنلاین با اصحاب رسانه استان گفت: بخش درمان تامین اجتماعی در دو بخش مستقیم و غیر مستقیم ارائه می‌شود، در بخش درمان غیر مستقیم، با تمام مراکز درمانی در سطح استان با سازمان تامین اجتماعی قرار دارند و بیمه شدگان مراجعه کننده در بخش سرپایی 30 درصد، و در بخش بستری 10 درصد فرانشیز می‌پردازند.

وی با بیان اینکه در بخش درمان مستقیم یک بیمارستان 314 تختی در مرکز استان و در همه شهرستان به جز شهرستان خاتم، نیز یک کلینیک درمانی تخصصی فعال داریم، افزود: در سال گذشته در بیمارستان شهدای کارگر نزدیک به  28 هزار مورد بستری داریم که از تعداد 15هزار و 780 مورد عمل جراحی انجام شده و مابقی در بخش‌های دیگر بستری شدند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد عنوان کرد: به صورت کلی در سال 98، بودجه مصوب برای بخش درمان تامین اجتماعی استان 578 میلیارد تومان بوده است که البته بیش از 678 میلیارد تومان هزینه بیمه برای بیمه شدگان پرداخت شده است و با توجه به اینکه بخشی از این هزینه‌ها صرف بیمارهایی که از استان‌های دیگر آمده‌اند شده است اما از پول بیمه شدگان یزدی هیچ مبلغی و تحت هیچ شرایطی صرف بیمه شدگان غیریزدی نمی‌شود.

توحیدی فر در خصوص برنامه‌های بخش درمان تامین اجتماعی استان در سال جاری گفت: ساخت کلینیک تخصصی دندانپزشکی که به وسیله خیرین تامین اعتبار و در کمتر از یک و نیم سال ساخته می‌شود و همچنین بازسازی بخش NICU  بیمارستان شهدای کارگر که طی شش ماه به چرخه خدمت رسانی وارد می‌شود از برنامه‌های شاخص امسال است.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1626434
ارسال نظر
نظرات