شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1399/04/24 شناسه خبر: 1626541
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی:

چوب عدم نظارت بر بازار و آسیب آن فقط به مردم خواهد خورد/ پاس‌کاری دولت به جای پاسخ به وظیفه محوله

چوب عدم نظارت بر بازار و آسیب آن فقط به مردم خواهد خورد/ پاس‌کاری دولت به جای پاسخ به وظیفه محوله
میرمحمدی با اشاره به پاس‌کاری دولت در پاسخ به وظیفه محوله، گفت: چوب بی نظارتی بر بازار و آسیب آن فقط به مردم خواهد خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید جلیل میرمحمدی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که امروزه با آن در کشور مواجه هستیم این است که دولت برای فرار از پاسخ به مسئولیت محوله، پاس‌کاری انجام می‌دهد، گفت: نظارت بر قیمت‌ها و مؤلف‌هایی ازاین‌دست، وظیفه قانونی و تعریف‌شده دولت جمهوری اسلامی است که بخشی از این نظارت باید از سوی سازمان تعزیرات انجام گیرد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: متأسفانه نظارت در حداقل خودش در حال انجام است و سبب شده که یک افسارگسیختگی در بازار داشته باشیم و قیمت‌هایی که مردم با آن روبه‌رو هستند.

وی با تأکید بر اینکه چوب بی نظارتی بر بازار و آسیب آن فقط به مردم خواهد خورد، اضافه کرد: نظارت‌های مقطعی یا بدون ضمانت اجرایی باعث شده که با یک افسارگسیختگی در قیمت‌ها مواجه شویم.

میرمحمدی عنوان کرد: به نظر من، استاندار محترم، مدیرکل صمت در استان و مدیران صمت در شهرستان‌ها به‌صورت جدی‌تری باید در نظارت ورود کنند و طرحی را با کمک سازمان تعزیرات داشته باشند که شاهد سامان بخشی در این قضیه باشیم.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این افسارگسیختگی در قیمت‌های بازار بدون شک با نظارت حل خواهد شد خاطرنشان کرد: بدون شک با همکاری دستگاه‌های نظارتی می‌توان امید داشت که این آشفتگی در بازار به یک‌شکل ایده آل تری تبدیل شود.

انتهای پیام/
 

https://newroom.dana.ir/1626541
ارسال نظر
نظرات