شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636200
سرپرست پلیس راهور استان یزد:

شهرستان‌های یزد مجوز ارائه پلاک دیگر استان‌ها را ندارند

شهرستان‌های یزد مجوز ارائه پلاک دیگر استان‌ها را ندارند
زارع گفت: دفتر خدمات خودرویی در شهرستان‌های استان مجوز ارائه پلاک خارج از استان را ندارند و شهروندان متقاضی برای این پلاک‌ها باید به مرکز استان مراجعه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ مهدی زارع در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به گلایه برخی شهروندان شهرستان مهریز در خصوص نبود پلاک در مرکز دفتر خدمات خودوریی گفت: انبار پلاک استان یزد پر است و احتمالا شهروندانی که درخواست پلاک استان‌های دیگر در دفاتر خدمات خودرویی شهرستان‌های یزد را دارند دچار مشکل هستند.

وی ادامه داد: دفتر خدمات خودرویی در شهرستان‌های استان مجوز ارائه پلاک خارج از استان را ندارند و شهروندان متقاضی برای این پلاک‌ها باید به مرکز استان مراجعه داشته باشند و تعویض پلاک را در مرکز تعویض پلاک یزد انجام دهند.

سرپرست پلیس راهور استان یزد افزود: معمولا پلاک استان‌هایی که متقاضی زیادی داشته باشد مانند استان تهران در مرکز تعویض پلاک یزد وجود دارد و این خدمت ارائه می‌شود اما پلاک استان‌هایی که به ندرت متقاضی برای آنها وجود داشته باشد ممکن است موجود نباشد و چنانچه مراجعه کننده‌ای درخواست داشته باشد از طرف مرکز تعویض پلاک سفارش داده می‌شود تا ارسال شود.

زارع گفت: ساعت کاری مرکز تعویض پلاک یزد از ساعت 7 صبح تا 14 است و چنانچه مراجعه کننده‌ای در این ساعت در مرکز حضور داشته باشد و کار وی ناتمام مانده باشد تا زمان اتمام فرایند تعویض پلاک، این مرکز به ارائه خدمت ادامه می‌پردازد.

وی عنوان کرد: به طور میانگین روزانه در مرکز تعویض پلاک یزد 300 تا 350 دستگاه موتورسیکلت یا خودرو تعویض پلاک می‌شوند و چنانچه مدارک مراجعه کنندگان تکمیل باشد فرایند تعویض پلاک بیش از دو ساعت نمی‌انجامد.

انتهای پیام/

 

 

https://newroom.dana.ir/1636200
ارسال نظر
نظرات