شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:32 منتشر شده در مورخ: 1399/05/23 شناسه خبر: 1636411
استاندار یزد:

به دنبال ایجاد زنجیره کامل صنعت فولاد در بافق هستیم

به دنبال ایجاد زنجیره کامل صنعت فولاد در بافق هستیم
طالبی استاندار یزد در نشست بررسی مسائل طرح گندله‌سازی سه چاهون بافق، عنوان کرد: به دنبال ایجاد زنجیره کامل صنعت فولاد در بافق هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدعلی طالبی، استاندار یزد در جریان سفر خود به شهرستان بافق، از طرح گندله‌سازی سه چاهون این شهرستان بازدید و در جلسه‌ای که به‌منظور بررسی مسائل این پروژه برگزار شد، حضور یافت.

وی در این نشست بابیان اینکه پروژه گندله سه چاهون بافق بزرگترین پروژه اقتصادی استان در دولت تدبیر و امید است، افزود: این پروژه موردتوجه جدی رئیس‌جمهور و حمایت کامل استان است.

استاندار یزد بابیان اینکه نگاه و رویکرد استان ایجاد زنجیره کامل صنعت فولاد در بافق است، خاطرنشان کرد: بافق، قطب و مادر صنعت آهن در کشور بوده و باید از این ظرفیت به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

طالبی افزود: این پروژه می‌تواند تأثیر اقتصادی قابل‌توجهی بر بافق و استان داشته باشد و حداکثر مساعدت برای اتمام آن صورت خواهد گرفت.

وی در پایان بابیان اینکه پیگیر حل مسائل این پروژه هستیم، افزود: راه‌اندازی این پروژه می‌تواند تأثیرات قابل‌توجهی بر توسعه بافق داشته باشد و نقش پیشرانی برای توسعه این شهرستان ایفا کند.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1636411
ارسال نظر
نظرات