شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:26 منتشر شده در مورخ: 1399/05/23 شناسه خبر: 1636497
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد خبر داد

توزیع 2800 بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه میبد

توزیع 2800 بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه میبد
بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد از توزیع 2800 بسته معیشتی توسط این ناحیه، خیرین و موسسات فرهنگی میبد در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در  مصاحبه با خبرنگار یزدرسا گفت: قرارگاه مرکزی شهید حاج قاسم سلیمانی چندی است که جهت ساماندهی کمک های مردمی و استفاده از ظرفیت های خیری و هیئت های مذهبی تشکیل شد و بحمدالله اقدامات خوبی در این زمینه در روزهای اخیر انجام شد.

وی با اشاره به آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در میبد همزمان با سراسر کشور تاکید کرد: در این مرحله از رزمایش کمک  مومنانه که ازعید  قربان آغاز شد و تاعید غدیر نیز ادامه داشت، اقدمات بسیارخوبی جهت کمک به مردم آسیب دیده  از کرونا صورت گرفت.

این مقام مسئول افزود: افزون بر هشتصد بسته کمک معیشتی 400 هزارتومانی توسط ناحیه بسیج میبد در این مرحله از رزمایش توزیع شد. همچنین یک نفر شتر در روزعید قربان ذبح  و300 بسته گوشت میان نیازمندان توزیع شد.

وی ادامه داد: همچنین40 راس گوسفند توسط پایگاه های مقاومت بسیج ناحیه میبد قربانی و گوشت آن میان نیازمندان هر محله توزیع شد. 

بهشتی اظهار داشت: هزار بسته معیشتی به ارزش 450 میلیون تومان توسط کاروان اشراق ولایت غدیر میان نیازمندان توزیع  شد. این مجموعه هر سال در روز عید غدیر20 هزار پرس غذا تهیه  و  توزیع می کرد ولی امسال با توجه به شرایط  دست به این اقدام خداپسندانه زد. همچنین موسسه طلوع مهر میبد نیز هزار بسته معیشتی تهیه کرد و به دست نیازمندان رساند.

وی با تجلیل از همت بلند خیران میبدی اظهار داشت: در روز عید غدیر در شهرستان میبد قریب به 25 هزار پرس غذای گرم تهیه و میان نیازمندان توزیع شد. 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد  تصریح کرد: در راستای ترویج  ازدواج آسان در این مرحله از رزمایش یک سری  جهیزیه از وسائل و تجهیزات ایرانی و اسلامی توسط ناحیه بسیج   میبد تهیه  شد همچنین 17 جهیزیه با همکاری هیات رضویه میبد آماده شده تا در اختیار خانواده های نیازمند قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

https://newroom.dana.ir/1636497
ارسال نظر
نظرات