شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:27 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649215
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق خبر داد

باید جلوی تحریف وقایع جنگ را گرفت/ اجرای 50 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در بافق

باید جلوی تحریف وقایع جنگ را گرفت/ اجرای 50 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در بافق
نصیری گفت: باید جلوی تحریف وقایع جنگ گرفته شود چرا که برای برداشتن گام های استوار در آینده باید گذشته را درست شناخت و از تجربه های آن درس گرفت. اگر از این موضوعات غفلت شود دروغ ها به جای حقیقت می آیند و آینده دچار تحریف های ناشناخته خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا؛  محسن نصیری در جمع خبرنگاران با گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: در دفاع مقدس یکی از مواردی که باید مدنظر ما باشد عبرت هایی است که باید از این دفاع مقدس گرفت. باید جلوی تحریف ها گرفته شود چرا که برای برداشتن گام های استوار در آینده باید گذشته را درست شناخت و از تجربه های آن درس گرفت. اگر از این موضوعات غفلت شود دروغ ها به جای حقیقت می آیند و آینده دچار تحریف های ناشناخته خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق تصریح کرد: رسانه ها باید نقش و جایگاه ولایت فقیه در حرکت جهادی مردم و انگیزه بخشی به رزمندگان و ضرورت اجرای حدود اللهی در هر شرایطی، تهدیدات فرهنگی و تضعیف سبک زندگی ایرانی اسلامی و ابعاد مختلف قدرت و توان جمهوری اسلامی ایران را برای مردم بیان کنند.

نصیری به شعار هفته دفاع مقدس امسال اشاره کرد و بیان داشت: شعار هفته دفاع مقدس امسال "ما قوی هستیم" می باشد و برنامه ها در دو بخش توسط پایگاههای محلات و بخش دیگر نیز توسط اقشار بسیج برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این هفته بیش از 50 برنامه با محوریت پایگاههای بسیج اجرا خواهد شد.

زنگ انقلاب، فراخوان گردان ها، برگزاری مسابقه تکاوران ولایت، عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدای شهرستان، برگزاری یادواره شهدای شهرستان، برگزاری میز خدمت در یکی از روستاها از جمله برنامه های مهمی هست که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق به آنها اشاره کرد.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1649215
ارسال نظر
نظرات