شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1399/07/06 شناسه خبر: 1651361
یادداشت؛

این پیشنهاد را باید اردیبهشت سال 96 به آقای روحانی می‌دادید

این پیشنهاد را باید اردیبهشت سال 96 به آقای روحانی می‌دادید
امروز بسیاری از کارشناسان معتقدند وضعیت اقتصادی کنونی کشور ریشه در عملکرد چهار سال نخست دولت دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدرسا، روزنامه اصلاح‌طلب اعتماد، در شرایطی که فقط هشت ماه تا برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری زمان مانده و دولت کنونی ماه‌های پایانی خود را می‌گذارند، «پیشنهاد کناره‌گیری رئیس‌جمهور» را تیتر نخست خود کرده است.

اما این پیشنهاد اگر بخاطر مردم و کشور بود می‌بایست اردیبهشت سال 96 به جناب روحانی ارائه می‌شد تا برای بار دوم وارد فضای انتخابات نشود و چنین بلایی را سر کشور نیاورد.

با توجه به کارنامه حسن روحانی در چهار سال اول دولت، وقوع چنین روزهایی از سال‌ها قبل قابل پیش‌بینی بود و امروز نیز بسیاری از کارشناسان معتقدند وضعیت اقتصادی کنونی کشور ریشه در عملکرد چهار سال نخست دولت دارد.

اما آن زمان آقایان نه تنها به او توصیه کناره‌گیری از کارزار انتخابات نکردند، بلکه بی‌شرمانه «تَکرار» دولت ناکارآمد او را خواستار شدند و چنین وضعیت اسفناکی را بر مردم تحمیل کردند و حالا که کشور به چنین وضعیتی رسیده ارتش رسانه‌ای‌شان از کناره‌گیری رئیس‌جمهور سخن می‌گوید.

تردیدی نیست که اصلاح‌طلبان نقش تعیین‌کننده‌ای در روی کار آمدن دولت حسن روحانی داشته اند و امروز هرچند تلاش می‌کنند به هر لطایف‌الحیلی با او فاصله بگیرند و اینگونه القا کنند که دولت روحانی به آن‌ها ربطی ندارد، اما واقعیت این است که چسبندگی آن‌ها به دولت کنونی به قدری زیاد است که با مواضع اینچنینی قرار نیست از بین برود.

حمیدرضا زارع

انتهای پیام/

 

https://newroom.dana.ir/1651361
ارسال نظر
نظرات