شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:34 منتشر شده در مورخ: 1399/08/08 شناسه خبر: 1662023

شایعه در شهر؛ سمیعی مدیرعامل جدید پرسپولیس/ فعلا تایید نشد!

شایعه در شهر؛ سمیعی مدیرعامل جدید پرسپولیس/ فعلا تایید نشد!
مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس معرفی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از استعفای مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس، بنا بر این شد تا در جلسه فوق‌العاده هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره مدیرعامل این تیم تصمیم گیری شود؛ به ویژه اینکه سرخ‌ها در شرایط حساسی به سر می برند و وضعیت آنها پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا بحرانی شده است.

جلسه فوق العاده هیات مدیره باشگاه پرسپولیس قرار است با حضور تمامی اعضا از جمله دو عضو مستعفی یعنی مهدی رسول پناه و علی رغبتی تشکیل شود اما ساعاتی پیش از تشکیل این جلسه خبری غیرموثق رسانه‌ای شد مبنی بر اینکه جعفر سمیعی زفرقندی مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل جدید سرخ‌ها انتخاب شده است.
 
با این وجود مدیران وزارت ورزش و جوانان انتخاب جعفر سمیعی مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان و طاهری مدیرعامل اسبق را برای سرپرستی باشگاه پرسپولیس، را قطعی اعلام نکردند و تاکید کردند و تا این لحظه کسی برای سرپرستی پرسپولیس انتخاب نشده و هیات مدیره در این رابطه تصمیم گیری می‌کند.
 
نکته عجیب تر اینکه برخی از منابع خبری مدعی شدند یحیی گل‌محمدی سرمربی سرخ‌ها از مسئولان وزارت ورزش خواسته در صورت امکان مسئولیت سرپرست باشگاه را به او بسپارند تا شاید از این طریق، حواشی از تیم او دور شده و آرامش به پرسپولیس برگردد.
 
انتهای پیام/
https://newroom.dana.ir/1662023
ارسال نظر
نظرات