شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1399/08/08 شناسه خبر: 1662031
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس مطرح کرد؛

​تصادف نمایندگان مجلس در چابهار شایعه است / تعدادی از مسئولان منطقه آزاد مجروح شدند

​تصادف نمایندگان مجلس در چابهار شایعه است / تعدادی از مسئولان منطقه آزاد مجروح شدند
حسینعلی شهریاری گفت: ​تصادف نمایندگان مجلس در چابهار شایعه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت، درمان  مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: در تصادف زنجیره ای شهرستان چابهار هیچ نماینده مجلسی کشته یا مجروح نشده است.‏


وی ادامه داد: تعدادی از مسئولان منطقه آزاد چابهار در این حادثه مجروح شدند که آقایان یوسفی، کیخا، رجبی و ربیعی فرد از جمله آنان هستند. 

‏ شهریاری اضافه کرد: در این تصادف  یک نفر به نام خالد صادقی فوت شد.‏

6 مجروح و یک کشته در نصادف چابهار 

علیرضا میر، معاون فرماندار چابهار هم در این باره به خبرنگار ما گفت: امروز نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به همراه سخنگو و تعدادی از اعضای این کمیسیون و مدیرعامل و شماری از کارکنان منطقه آزاد جهت بازدید از مرز ریمدان عازم این بازارچه رسمی شدند.

وی ادامه داد: حدود ساعت ۱۱:۳۰ و در مسیر برگشت، مابین دو شهرستان چابهار و دشتیاری در نزدیک روستای کمبل کریم بخش که ۳۰ کیلومتری چابهار است، ۲ خودروی منطقه آزاد با کامیون برخورد کردند.

میر اذعان کرد: در این حادثه 6 نفر از مسئولان منطقه آزاد از جمله مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل‌ این مجموعه مصدوم شدند، وضعیت ۲ نفر وخیم اعلام شده است که متاسفانه با خبر شدیم یک نفر جان باخت. 

وی اضافه کرد: در این حادثه هیچ نماینده ای حضور نداشته و اخباری که توسط برخی رسانه ها در این باره منتشر شده است، صحت ندارد و همه نمایندگان حاضر در این بازدید در سلامت کامل هستند.

انتهای پیام/ 

https://newroom.dana.ir/1662031
ارسال نظر
نظرات