شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1399/08/22 شناسه خبر: 1666598
پیگیری گزارش مردمی؛

مسکن مهر بلکو شهر یاسوج در انتظار تحقق وعده ها

مسکن مهر بلکو  شهر یاسوج در انتظار تحقق وعده ها
یکی از متقاضیانه مسکن مهر بلکو در شهر یاسوج با انتقاد از مسئولین اجرایی در زمینه تکمیل این مسکن ها گفت: به مسئولین به وعده های خود نیز بها نمی دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس در چند روز گذشته خبری روی سایت این پایگاه خبری قرار گرفت مبنی بر اینکه زیرساختهای لازم در مسکن مهر های بلکو وجود ندارد. 


یکی از شهروندان ساکن در این مجتمع مسکونی در گفتگو با این پایگاه خبری در خصوص مشکلات این مجتمع گفت: بعد از 8 الی 9 سال به ما گفتند که باید خودتان ساختمان را تکمیل کنید در حالی که  تعهد داده بودند که مسکن ها را به صورت تکمیل تحویل ما دهند، بعد از چند سال اعلام کردند مبلغ 40 میلیون  تومان به شما پرداخت می کنیم، و خودتان مسکن ها را تکمیل کنید و بعد از چند روز این مبلغ فعلی را تکذیب و گفتند مبلغ 32 میلیون تومان پرداخت می شود.


وی افزود:  دو هفته پیش اعلام شدکه آمادگی دارند این مبلغ را پرداخت کنند، وقتی برای دریافت 40 میلیون تومان مراجعه کردیم گفتند 32 میلیون تومان بیشتر نمی توانیم پرداخت کنیم، ما نیز قبول نکردیم.


این شهروندان یاسوجی در ادامه افزود: به ما تعهد کتبی دادند که خانه هایمان را در اسفند 98 به ما تحول دهند، و گفتند که اگر مسکن ها تا این تاریخ  آماده نشد به ما کرایه خاه می دهند که بتوانیم جایی برای تا اتمام خانه ها اجاره کنیم، اما به هیچ کدام از تعهدات شان عمل نکردند.


این شهروند یاسوجی افزود: از شما به عنوان رسانه ای که پیگیر رفع مشکلات مردم هستید خواهشمندیم که دوباره این موضع را پیگیری کنید تا در رفع مشکل ما مثمر ثمر باشد.

 

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1666598
ارسال نظر
نظرات