شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:40 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670599
گزارشی از آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار؛

سکه نیم‌میلیون تومان ارزان‌تر شد؛ دلار در آستانه نزول به کانال ۲۴ هزارتومانی+ قیمت‌ها

سکه نیم‌میلیون تومان ارزان‌تر شد؛ دلار در آستانه نزول به کانال ۲۴ هزارتومانی+ قیمت‌ها
نرخ دلار در بازار امروز با افت ۵۰۰ تومانی در آستانه نزول به کانال ۲۴ هزار تومانی ایستاد و قیمت سکه هم نیم میلیون تومان افت کرد؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار هم نسبت به روز گذشته ۴۷ هزار تومان ارزان‌تر شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قیمت سکه، طلا و ارز در بازار امروز سه‌شنبه نسبت به روز گذشته با افت مواجه شد.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز با ۴۹۷ هزارتومانی کاهش به روز گذشته ۱۱ میلیون و ۴۰۲  هزار تومان و سکه طرح قدیم با ۵۰۰ هزار تومان کاهش ۱۱ میلیون تومان فروش رفت.
 
نیم‌سکه در بازار امروز نسبت به دیروز ۲۰۰ هزار تومان ارزان‌تر شد و به قیمت ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. ربع‌سکه هم ۳۵  هزار تومان کاهش داشت و سکه یک گرمی هم ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومانی شد.
 
قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی با افت ۲۶ دلاری به نرخ ۱۸۱۱ دلار و ۵۱ سنت معامله شد.
 
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار داخل در روز جاری نسبت به روز قبل ۴۶ هزار و ۷۰۰ تومان افت داشت به نرخ یک میلیون و ۶۶ هزار تومان فروخته شد. هر گرم طلای ۲۴ عیار هم با ۶۲ هزار تومان کاهش قیمت را برای امروز ثبت کرد.
 
نرخ‌ها در بازار ارز هم امروز نسبت به روز گذشته نزولی بود. نرخ هر دلار آمریکا به‌عنوان شاخص این بازار با افت ۴۹۰ تومانی به قیمت ۲۵ هزار و ۵۵ تومان فروش رفت و در آستانه نزول به کانال ۲۴ هزارتومانی قرار گرفت.
 
قیمت هر یورو هم با ۶۴۹ تومان افت به ۲۹ هزار و ۶۹۹ تومان رسید.
 

 انتهای پیام

https://newroom.dana.ir/1670599
ارسال نظر
نظرات