شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:41 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671809
گزارشی از آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار؛

ادامه روند نزولی قیمت سکه با ۹۸هزار تومان کاهش؛ دلار بدون تغییر ماند+ قیمت‌ها

ادامه روند نزولی قیمت سکه با ۹۸هزار تومان کاهش؛ دلار بدون تغییر ماند+ قیمت‌ها
قیمت سکه امروز هم روند نزولی خود را ادامه داد و نسبت به روز پنجشنبه گذشته ۹۸ هزار تومان ارزان‌تر شد؛ نرخ دلار هم با نوسان کم در کانال ۲۴ هزار تومان معامله شد و نرخ طلا هم ۱۱ هزار تومان کاهش داشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قیمت سکه و طلا امروز نسبت به روز پنجشنبه گذشته با افت مواجه شد؛ نرخ‌ها در بازار ارز صعودی بودند ولی نرخ یورو و دلار با افت اندک نسبت به روز پنجشنبه خرید و فروش شدند.

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز نسبت به روز پنجشنبه ۹۸ هزارتومانی کاهش داشت و ۱۰ میلیون و ۸۰۱ هزار تومان قیمت خورد. قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۴۹۷ تومان است.

نیم‌سکه امروز ۵۰ هزار تومان افزایش یافت و به ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید. ربع‌سکه و سکه یک گرمی هم هرکدام ۵۰ هزار تومان رشد قیمت داشتند.

قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۸۷ دلار و ۶۶ سنت است که روز گذشته در آخرین روز کاری هفته میلادی افت 21 دلار و 44 سنتی را تجربه کرد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با افت ۱۱ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه گذشته یک میلیون و ۳۴ هزار تومان قیمت خورد. هر گرم طلای ۲۴ عیار هم ۱۵ هزار تومان کاهش یافت.

نرخ هر دلار آمریکا در بازار امروز ارز با ۱۱ تومان کاهش نسبت به روز پنجشنبه گذشته ۲۴ هزار و ۷۴۶ تومان فروش رفت.

یورو هم با ۹ تومان کاهش به ۲۹ هزار و ۵۴۱ تومان رسید.

 

انتهای پیام

https://newroom.dana.ir/1671809
ارسال نظر
نظرات