شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:07 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1671941
مدیر کل راهداری سیستان وبلوچستان:

جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز سه میلیون تن گذشت

جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز سه میلیون تن گذشت
ایوب کُرد گفت: از ابتدای سال تاکنون سه میلیون و 105 هزار و 110 تن کالا توسط 193 هزار و 93 سفر ناوگان باری در این استان حمل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: سه میلیون و 105 هزار و 110 تن کالا با 193 هزار و 93 سفر باری در هشت ماهه سال جاری توسط 193 هزار و 93 سفر ناوگان باری در این استان حمل شده است.

وی با بیان اینکه 59 شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار داشت: مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی و محصولات کشاورزی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.

این مقام مسئول بیان کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا به ویژه کالاهای اساسی در این استان اعمال نشده و روند جابجایی کالا با قوت ادامه دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: در حال حاضر  8 هزار و730 نفر راننده، 6 هزار و 509 دستگاه ناوگان باری و همچنین سه پایانه بار، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای سیستان و بلوچستان فعالیت می کند.

کرد در پایان با تاکید بر نظارت ویژه بر عملکرد و فعالیت شرکت های حمل و نقل از رانندگان خواست هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه های 141، یا با مراجعه به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1671941
ارسال نظر
نظرات