شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:27 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1671983
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ/ باند سرقت تجهیزات مخابراتی در خاش منهدم شد

درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ/ باند سرقت تجهیزات مخابراتی در خاش منهدم شد
سردار احمد طاهری از درگیری مسلحانه پلیس جنوب شرق با سوداگران مرگ در جنوب شرق، انهدام باند سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی در خاش و کشف قریب به 57 میلیارد ریال کالای قاچاق در راسک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش شبانه روزی کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش و هدایت فنی و اطلاعاتی پلیس اگاهی استان، باند سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی در شهرستان خاش منهدم و اعضای 5 نفره آنان شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه اعضای این باند مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل سیم برق، تجهیزات ساختمانی، خودروئی و مخابراتی کشف شد.

کشف 56 میلیارد ریال کالای قاچاق

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که در بازجوئی های انتظامی و تکمیلی از این باند 12 فقره سرقت کشف شد، ادامه داد: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران انتظامی راسک استان طی عملیاتی، موفق به کشف 56 میلیارد و نهصد و پنجاه میلیون ریال کالای قاچاق شدند.

وی گفت: در این عملیات 125 تن و یکصد و پنجاه کیلوگرم شیرخشک، 68 تن و نهصد و چهل و نه کیلو گرم روغن خوراکی قاچاق کشف، هشت دستگاه تریلی کانتینردار توقیف و هشت متخلف شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شدند.

2 عملیات موفقیت آمیز با سوداگران مرگ

طاهری اضافه کرد: همچنین شب گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر با هدایت فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی 2 عملیات جداگانه و موفقیت آمیز و پس از درگیری مسلحانه و سنگین با 2 تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر ضمن دستگیری یک قاچاقچی مقدار 2 تن و ششصد و نه کیلو و سی و دو گرم مواد افیونی تریاک را کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این 2 عملیات 2 دستگاه  خودرو سواری، 2 دستگاه وانت توقیف و یک قبضه سلاح گرم و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1671983
ارسال نظر
نظرات