شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:18 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672066

معرفی نامزدهای جشنواره «راویان حماسه»

معرفی نامزدهای جشنواره «راویان حماسه»
نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، نامزدهای بخش‌های گوناگون جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی شدند.

نادر برهانی‌مرند، میرطاهر مظلومی و ایوب آقاخانی داوری بخش نهایی این جشنواره را برعهده داشتند.

بر این اساس نامزدهای این جشنواره در بخش‌های روایتگری و نمایش‌های رادیویی به شرح زیر اعلام شدند:

بخش روایتگری

۱- حسین خدادی برای روایت «نورالدین پسر ایران» البرز

۲- رویا فلاحی برای روایت «شرح بی‌نهایت» تهران

۳- الناز عزیزی برای روایت «چشم‌های منتظر» اردبیل

۴- نگین خامسی برای روایت «نامه‌ای برای علی» تهران

۵- کامران خدابنده برای روایت «بخش‌هایی از کتاب دا» قزوین

بخش نمایش‌های رادیویی

بازیگری زن:

۱- خدیجه بابادی برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان

۲- مانلی حسین‌پور برای نمایش «فیش‌آباد» تهران

۳- محدثه سعیدیان برای نمایش «گندم» فارس

۴- معصومه نورزاد برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۵- مینا شجاع برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۶- نازنین مهیمنی برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

بازیگری مرد:

۱- احمد لشینی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۲- بهرام سروری‌نژاد برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۳- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری

۴- شهرام مسعودی برای نمایش «فیش آباد» تهران

۵- مجتبی طباطبایی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۶- ناصر آل خمیس برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان

نویسنده:

۱- آرش عباسی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۲- باقر سروش برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۳- پیمان قریب‌پناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۴- سیروس همتی برای نمایش «فیش‌آباد» تهران

۵- گوان‌مهر اسماعیل‌پور برای نمایش «چشمه عاشقان» تهران

۶- مسعود آگشته برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

کارگردان:

۱- پیمان قریب‌پناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۲- داریوش شهبازی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۳- سیروس همتی برای نمایش «فیش‌آباد» تهران

۴- شیرین سپهراد برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۵- فیروزه بنی‌طالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

تهیه‌کننده:

۱- انسیه سمیع‌پور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۲- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری

۳- سام اسحاقی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۴- فرشاد آذرنیا برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۵- فیروزه بنی‌طالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

نمایش برگزیده:

۱- باد که می‌نویسد به کارگردانی «داریوش شهبازی» تهران

۲- سمفونی پلاک به کارگردانی «پیمان قریب‌پناه» تهران

۳- ضیافت مرغان مهاجر به کارگردانی «شیرین سپهراد» تهران

۴- فیش‌آباد به کارگردانی «سیروس همتی» تهران

۵- گرمازده به کارگردانی «فیروزه بنی‌طالبی» چهارمحال و بختیاری

افکتور:

۱- علیرضا حاجی‌پور برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان

۲- عمار صدری‌نژاد برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری

۳- فاطمه ربیعی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

۴- محمدرضا قبادی‌فر برای نمایش «فیش‌آباد» تهران

۵- نرگس موسی‌پور برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

صدابردار:

۱- رضا حیدری برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

۲- رضا محتشمی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۳- فرزاد شریفی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۴- فرید قهرمان‌پور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۵- مصطفی شفیعی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری

جشنواره رادیویی راویان حماسه به ‌همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی رادیو و به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1672066
ارسال نظر
نظرات