شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672443
جلوه ای از عشق به خدمت؛

کرونا هم نتوانست معلم سیستانی را از دانش آموزانش جدا کند

کرونا هم نتوانست معلم سیستانی را از دانش آموزانش جدا کند
یک معلم خوش ذوق سیستانی برای اینکه دانش آموزانش از تحصیل عقب نمانند در هفته یک بار به منزل دانش آموزان می رود و از نزدیک به آن ها تدریس می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ معلمی از جمله مشاغلی است که عشق و علاقه عجیبی میان آموزگار و دانش آموز به وجود می آورد، به طوری که بسیاری از معلمان، دانش آموزان را فرزندان خود می دانند و برای تحصیل بهتر آنها از تمام ظرفیت استفاده می کنند.


در دوران کرونا رابطه بسیاری از معلمان با دانش آموزان ماه هاست که قطع شده و فضای مجازی جای کلاس های درس و تخته سیاه را گرفته است.

در شهرستان زابل اما یک معلم خوش ذوق برای اینکه دانش آموزانش از تحصیل عقب نمانند در هفته یک بار به منزل دانش آموزان می رود و از نزدیک تدریس می کند.
 

کیفیت تدریس حضوری بیشتر از مجازی است

مهرداد شهرکی، معلم جوان سیستانی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: کیفیت تدریس حضوری به مراتب بیشتر از مجازی است و این امر را خود دانش آموزان نیز می دانند.

وی افزود: کلیه رفت و آمدها به منازل این دانش آموزان با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود و تنها هدف من از این کار تدریس با کیفیت بالاست تا دانش آموزان از درس عقب نمانند.

شهرکی بیان کرد: این دانش آموزان در پایه ششم مدرسه رستگاران زابل تحصیل می کردند که شرایط کرونا باعث شد تا به صورت فضای مجازی به تحصیل بپردازند.

این معلم جوان سیستانی خاطرنشان کرد: برای دانش آموزان تمام وقت خود را می گذارم چرا که آنها را همانند فرزندان خود می دانم.
 

انتهای پیام/
https://newroom.dana.ir/1672443
ارسال نظر
نظرات