شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:56 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672679
عبدی:

آلومینیوم حریف گلوگیری برای سایر تیم‌هاست/قصد داریم در رده‌های دهم به بالا باشیم

آلومینیوم حریف گلوگیری برای سایر تیم‌هاست/قصد داریم در رده‌های دهم به بالا باشیم
مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: همه تیم‌های لیگ برتر بدانند آلومینیوم حریف گلوگیری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حسین عبدی بعد از تساوی مقابل فولاد در نشست خبری، اظهارداشت: بازی سنگینی بود. فولاد یکی از تیم‌های خوب ایران است و ما برای این بازی استراتژی خاصی تعریف کرده بودیم که خدا را شکر با توجه به مواردی که کادر فنی گوشزد کرده بود به خوبی انجام شد. یکی از بازی‌های خوب‌مان را انجام دادیم.

 
مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: هم فولاد و هم ما موقعیت‌هایی داشتیم و فکر می‌کنم شانس رسیدن به گل را داشتیم. نیمه اول مالکیت توپ فولاد بیشتر بود اما خوشبختانه در نیمه دوم بچه‌های ما توانستند بازی قابل قبولی را به نمایش بگذارند.
 
عبدی با اشاره به اینکه بازی امروز پایاپای بود، عنوان کرد: درصدی شانس‌های فولاد بیشتر بود و این طبیعی است چرا که فولاد یکی از مدعیان قهرمانی است. این تیم از کادر فنی خوبی برخوردار بوده و خدا را  شکر بازی قشنگی بود. حداقل چیزی را که می‌خواستیم به آن رسیدیم.
 
وی افزود: ما وقتی تیم صعود کرد به خاطر تغییر هیات مدیره و مدیرعامل، جذب بازیکن و ساپورت تیم دیر شد. در یکی دو بازی اول به ویژه در دیدار با نساجی را از دست دادیم اما با انتخاب مدیرعامل و اضافه شدن بازیکنان تیم ما شرایط بهتری پیدا کرد. ما قصد داریم در رده‌های دهم به بالا باشیم و فکر می‌کنم در سال اول می‌توانیم این خواسته را اجرا کنیم. امیدوارم بتوانیم با انگیزه بازیکنان و انرژی که دارند به این خواسته برسیم. همه تیم‌های لیگ برتر بدانند آلومینیوم حریف گلوگیری است و سخت می‌توانند از تیم ما رد شوند. مطمئن باشید بازی‌های بعدی هم برای ما سخت خواهد بود.
 
مربی آلومینیوم درباره داوری، گفت: از داوری تشکر می‌کنم. با اینکه او جوان بود هم خودش و هم کمک‌هایش قضاوت خوبی کردند. یکی دو مورد بود که طبیعی است. بحث اعتراض ما این بود که در چند ثانیه مانده به پایان بازی در وقت اضافه ما در موقعیت ضدحمله بودیم که داور سوت را زد. من حتی خودم با او صحبت کردم اما تشخیص او این بود که تایم تمام شده است. جا دارد از او تشکر کنم. ما سعی می‌کنیم به داوری‌ها احترام بگذاریم تا مشکلی پیش نیاید. از همه تیم‌ها خواهش می‌کنم به داوران اجازه دهند در زمین با آرامش و آسایش بتوانند سوت بزنند و بازی را به خوبی به پایان برسانند.
 
عبدی یادآور شد: از مجموعه فولاد به خاطر شرایط خوبی که فراهم کردند تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانند به هدفی که دارند برسند و موفق باشند.
 

انتهای پیام/ 

https://newroom.dana.ir/1672679
ارسال نظر
نظرات