شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:04 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672683

لیگ برتر والیبال بانوان| پیکان صدرنشین گروه ب شد

لیگ برتر والیبال بانوان| پیکان صدرنشین گروه ب شد
هفته نخست لیگ برتر والیبال متمرکز بانوان در گروه «ب» با صدرنشینی پیکان تهران به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات هفته نخست متمرکز لیگ برتر والیبال بانوان در گروه ب که از روز پنج‌شنبه ششم آذر با حضور تیم‌های ذوب‌آهن، پیکان، ستارگان فارس و خجسته آغاز شده بود، امشب (دوشنبه‌شب) با صدرنشینی پیکان به پایان رسید.

در نخستین بازی امروز، تیم‌های خجسته و ستارگان فارس در نخستین مسابقه آخرین روز هفته نخست لیگ برتر متمرکز والیبال بانوان در گروه ب از ساعت ۱۴به مصاف یکدیگر رفتند و نماینده اسلامشهر با شکست سه بر صفر حریف به نخستین برد خود دست یافت و با سه امتیاز جایگاه سوم جدول را برای خود تثبیت کرد.
ستارگان فارس در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب خجسته اسلامشهر شد تا بدون برد و امتیاز در انتهای جدول باقی بماند.
قضاوت این بازی که به مدت ۸۲ دقیقه طول کشید برعهده زهرا شیری و نوشین حق‌شناس به عنوان داوران اول و دوم بود، مهران اشرف ریاحی و اکرم ابوالقاسم هم نظارت فنی و داوری مسابقه را برعهده داشتند.
مهناز شاددل مشاور امور بانوان رئیس فدراسیون والیبال که برای نظارت بر رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی دیدارهای روزهای دوم و سوم هفته نخست لیگ برتر بانوان در اصفهان به‌سر می‌برد، دیدار دو تیم خجسه اسلامشهر و ستارگان فارس را از نزدیک در سالن ملت نظاره‌گر بود.
در آخرین دیدار این مرحله، تیم‌های ذوب‌آهن و پیکان که از مدعیان قهرمانی لیگ برتر والیبال بانوان محسوب می‌شوند، به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان فریبا صادقی به‌رغم میزبانی سه بر یک مغلوب پیکان شدند.
پیکان با هدایت میترا شعبانیان در ست سوم این دیدار  ۲۵ بر ۲۱ مغلوب ذوب‌آهن شد اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۳ حریف خود را شکست داد و به سومین پیروزی متوالی خود دست یافت تا با سه برد و ۹ امتیاز صدرنشین هفته نخست متمرکز شود.
ذوب‌آهن اصفهان هم با پذیرش این ناکامی، با دو برد و ۶ امتیاز در رتبه دوم جدول گروه ب لیگ برتر والیبال بانوان در هفته نخست متمرکز قرار گرفت.
نرگس افشین و هدیه صابری به عنوان داوران اول و دوم این مسابقه را قضاوت کردند. اکرم ابن یمین و محبوبه زرنویس‌زاده نیز نظارت فنی و داوری مسابقه را که ۱۲۱ دقیقه کشید، برعهده داشتند.
هفته اول دور مقدماتی لیگ برتر بانوان در گروه الف روزهای پنج‌شنبه، شنبه، دوشنبه ۲۹ آبان، اول و سوم آذرماه پیگیری و با صدرنشینی سایپا به پایان رسید. تیم‌های شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان هم به ترتیب در رده‌‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.
 
نتایج کامل هفته نخست لیگ برتر متمرکز بانوان به قرار زیر است:
 
گروه الف
شهرداری قزوین ۳ – اکسون صفر
سایپا ۳ – سروقامتان بابل یک
شهرداری قزوین ۳ – سروقامتان بابل صفر
سایپا ۳ – اکسون صفر
سایپا ۳ – شهرداری قزوین صفر
سروقامتان بابل یک – اکسون ۳
 
گروه ب
پیکان ۳ – ستارگان فارس صفر
ذوب‌آهن ۳ – خجسته صفر
‌خجسته صفر – پیکان ۳
ذوب‌آهن ۳ – ستارگان فارس صفر
ستارگان فارس صفر – خجسته ۳
ذوب‌آه یک – پیکان ۳
 
هفته دوم لیگ متمرکز بانوان از ۱۸ آذرماه با ورود تیم‌ها در گروه الف به شهر قزوین آغاز می‌شود و چهار تیم این گروه در روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه ۲۰، ۲۲ و ۲۴ آذرماه در سالن شهید بابایی به مصاف یکدیگر می‌روند.
مسابقات گروه ب نیز از پنج‌شنبه ۲۷ آذرماه در سالن فدراسیون والیبال آغاز خواهد شد و در روزهای شنبه ۲۹ آذر و دوشنبه یکم دیماه پیگیری می‌شود.
انتهای پیام/
https://newroom.dana.ir/1672683
ارسال نظر
نظرات