شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:18 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672699

لیگ برتر کشتی فرنگی| نتایج کامل مسابقات مشخص شد/ سیناصنعت ایذه و فولاد اکسین خوزستان اول و دوم شدند

لیگ برتر کشتی فرنگی| نتایج کامل مسابقات مشخص شد/ سیناصنعت ایذه و فولاد اکسین خوزستان اول و دوم شدند
در پایان رقابتهای گروهی لیگ برتر کشتی عنوان تیم های اول و دوم گروه شناخته شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) روزهای 9 و 10 آذرماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار شد.

در پایان دور برگشت این رقابت ها تیم سیناصنعت ایذه با 4 پیروزی بعنوان تیم نخست دور برگشت شناخته شد.
در مجموع دورهای رفت و برگشت تیم سیناصنعت با 7 پیروزی و تیم فولاد اکسین با 6 پیروزی بعنوان تیم های اول و دوم گروه الف به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
رده بندی تیمی در دور برگشت به شرح زیر است:
1- سینا صنعت ایذه 2- رعد پدافند ارتش 3- فولاد اکسین خوزستان 4- آریوبرزن بهبهان 5- هیأت کشتی سیرجان
 
نتایج کامل دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
سینا صنعت ایذه، برنده 7- آریوبرزن بهبهان 3 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: نیما محمدی 1- صادق مرادی، برنده 3
60 کیلوگرم: داریوش مقصودی صفر- محراب قلی پور، برنده 4
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده 9- ابراهیم اسحاقی صفر
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 10- یاسین محسن نژاد صفر
72 کیلوگرم: علیرضا مهمدی پیانی، برنده 3- سجاد بنادری صفر
77 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 16- سیدعارف خردمند 5
82 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 9- رضا عادلی نژاد صفر
87 کیلوگرم: پیام بویری، برنده 8- مهران بروشان فر صفر
97 کیلوگرم: وحید دادخواه 2- داود فلاحی، برنده 9
130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 10- سعید حسین پور 1
 
رعد پدافند ارتش، برنده 6- فولاد اکسین خوزستان 4 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: هادی تختایی، برنده 10- مرتضی خدایی 1
60 کیلوگرم: علیرضا اسدی صفر- پویا ناصرپور، برنده 9
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت 1- مهرداد مردانی، برنده 1
67 کیلوگرم: عباس مقدسی صفر- کرامت عبدولی، برنده 8
72 کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده 9 – حسین نصیری صفر
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ف- محمد شربی نیازی 3
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 2 ضربه فنی- محمد سرخی نژاد 2
87 کیلوگرم: محمد رسولی 1- علی شریفی، برنده 5
97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 6 ضربه فنی- محمدامین حمیدی اصل صفر
130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده 6- پارسا نظری 1
 
آریوبرزن بهبهان، برنده 6- هیأت کشتی سیرجان 4 (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: صادق مرادی، برنده 5 ضربه فنی– علی رستمی صفر
60 کیلوگرم: عباس چنانی 8- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده 10
63 کیلوگرم: علی گوران 3- علی چوبک زن، برنده 11
67 کیلوگرم: بهنام مرادی، برنده 8 ضربه فنی- محمدرضا اسپیدکار صفر
72 کیلوگرم: امین بذرگر، برنده 4- محمدمهدی شهسواری 4
77 کیلوگرم: رضا عادلی نژاد، برنده 6- محمدرضا شاه بداغی صفر
82 کیلوگرم: علی حمید صفر- سید احسان موسوی، برنده 4
87 کیلوگرم: علیرضا غفاری، برنده 4 – اکبر عبدی 3 دیسکالیفه
97 کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده 6- فردین سالاری پور 4
130 کیلوگرم: سعید حسین پور 4- سید مجتبی حسینی، برنده 9
 
سیناصنعت ایذه، برنده 6- رعد پدافند ارتش 4 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده 9- محمد حسینوند پناهی
60 کیلوگرم: امید احمدی صفر – علیرضا اسدی، برنده 8
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر – رضا عباسی، برنده 4
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 5- نیما اسماعیلی 1
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری 5- علیرضا ارقش، برنده 5
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 5- سجاد فرج پور صفر
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور 2- علی موسی زاده، برنده 8 ضربه فنی
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 7- محمد رسولی 5
97 کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده 8 ضربه فنی- حامد عبدولی صفر
130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 4- میلاد عبدولی 2
 
سینا صنعت ایذه، برنده 5 (امتیاز مثبت 23) – فولاد اکسین خوزستان 5 (امتیاز مثبت 18) (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده 9- مرتضی خدایی صفر
60 کیلوگرم: امید احمدی 1- پویا ناصرپور، برنده 9
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند 1- مهرداد مردانی، برنده 3
67 کیلوگرم: شاهین بداغی 5- علی ذکایی مهر، برنده 6
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9- عظیم گرمسیری صفر
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 7- محمد شربی نیازی 3
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده 1- مهدی هدایی، برنده 3
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 3- علی شریفی صفر
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 9 ضربه فنی- ایمان انصاری صفر
130 کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر- پارسا نظری، برنده 8
 
فولاد اکسین خوزستان، برنده 6- هیأت کشتی سیرجان 4 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
 
55 کیلوگرم: مرتضی خدایی 3- علی رستمی، برنده 3
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 9- فرزاد محبی صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5- محمدرضا اسپیدکار صفر
67 کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده 9- نوین ایزدنیا صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده 2- محمدمهدی شهسواری 1
77 کیلوگرم: ابراهیم جمال پور 1- ابوالفضل نبی زاده، برنده 4
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 4- امیرطاها برفه ای صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 9- اکبر عبدی صفر
97 کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل1- آرشام بهرام زاده، برنده 2
130 کیلوگرم: محمدسروش رنجبر 1- سیدمجتبی حسینی، برنده 2
 
رعد پدافند ارتش، برنده 8- آریوبرزن بهبهان 2 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی 2- صادق مرادی، برنده 3
60 یکلوگرم: علیرضا اسدی، برنده 8- محراب قلی پور، صفر
63 کیلوگرم: رضا عباسی، برنده 9- علی گوران صفر
67 کیلوگرم: نیما اسماعیلی 7- بهنام مرادی، برنده 6 ضربه فنی
72 کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده 9- سجاد بنادری 4
77 کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده 8 ضربه فنی- رضا عادلی نژاد
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 9- علیرضا مرادی 1
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 4- علیرضا غفاری 1
97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 9- سید محمدرضا زینی صفر
130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده 9- سعید حسین پور صفر
 
سیناصنعت ایذه، برنده 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم سینا صنعت در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: نیما محمدی، برنده 7- علی رستمی 2
60 کیلوگرم: امید احمدی، برنده 7- امیرمحمد یارمحمدزهی 5
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده 9- علی چبک زن 5
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8- نوین ایزدنیا صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9- امیرمحمد رضایی صفر
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 8- محمدرضا شاه بداغی
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 10- امیرطاها برفه ای
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 6- علی عابدی 5
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 8- فردین سالاری پور صفر
130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 10- مسعود زیدآبادی صفر
 
فولاداکسین خوزستان، برنده 9- آریوبرزن بهبهان یک (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مرتضی خدایی صفر- صادق مرادی، برنده 9
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 11- عباس چنانی 9
63 کیلوگرم: نیما زرافشانی، برنده 13 ضربه فنی – ابراهیم اسحاقی 6
67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 6- امی بذرگر 3
72 کیلوگرم: حسین نصیری، برنده 2- سجاد بنادری صفر
77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده 9- سید عارف خردمند صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده 5 ضربه فنی- عیرضا مرادی صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 8- مهران بروشان فر صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری، برنده 3- داود فلاحی 2
130 کیلوگرم: پارسا نظری، برنده 5 ضربه فنی- سعید حسین پور 4
 
رعد پدافند ارتش، برنده 9- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: هادی تختایی، برنده 11- علی رستمی 4
60 کیلوگرم: علیرضا کارگر، برنده 8 – فرزاد محبی صفر
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده 7- محمدرضا اسپیدکار 1
67 کیلوگرم: عباس مقدسی، برنده 7- نوین ایزدنیا 4
72 کیلوگرم: نیما اسماعیلی، برنده 11- محمدمهدی شهسواری 3
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده 6- ابوالفضل نبی زاده صفر
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 9- امیرطاها برفه ای صفر
87 کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت 3- علی عابدی، برنده 5
97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 6- آرشام بهرام زاده صفر
130 کیلوگرم: سجاد موسوی، برنده 8- مسعود زیدآبادی صفر
 
نتایج رقابت های دور رفت نیز به شرح زیر است:
رده بندی تیمی: 1- فولاد اکسین خوزستان 2- سیناصنعت ایذه 3- رعد پدافند ارتش 4- آریو برزن بهبهان 5- هیأت کشتی سیرجان
 
نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده 12– فرزاد محبی، 5
60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده 8 – متین سنجری، 1
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده 8– عرفان فردی صفر
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 7- مجتبی ولی الهی، 4
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10- محمدمهدی شهسواری 1
77 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 5- امیرمحمد رضایی 1
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده 8- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 4- علی عابدی صفر
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ضربه فنی – محمد مدرسی صفر
130 کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 2- سیداحسان اسماعیل پور صفر
 
فولاد اکسین خوزستان 6- آریو برزن بهبهان 4 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 5- صادق مرادی، برنده 6 ، ضربه فنی
60 کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده 5 – محراب قلی پور صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5- ابراهیم اسحاقی 2
67 کیلو گرم: علی ذکایی مهر، برنده 8- سید علیرضا رسول زاده صفر
72 کیلوگرم: کرامت عبدولی صفر- عابد بابکان، برنده 9
77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده 7 – محمدحسین آزرم دخت صفر
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 9- علیرضا مرادی صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی ، برنده 9- رضا وخشور صفر
97 کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل صفر- سید محمدرضا زینی، برنده 4، ضربه فنی
130 کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده 6- پارسا نظری 2
 
فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 9 – فرزاد محبی صفر
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده 10- متین سنجری صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی 8- عرفان مردی صفر
67 کیلوگرم: کرامت عبدولی 9- محمدرضا اسپیدکار صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری 8- محمدرضا شاه بداغی صفر
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد 9- محمد غلامی صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد 9- سید احسان موسوی 4
87 کیلوگرم: رامین طاهری 8- فردین سالاری صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری 5- محمد مدرسی 3
130 کیلوگرم: پارسا نظری 9- علیرضا اسکندری صفر
 
رعد پدافند ارتش 7- آریو برزن بهبهان 3 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی 6- صادق مرادی، برنده 7
60 کیلوگرم: علیرضا کارگر 2- محراب قلی پور، برنده 10
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت 9 – ابراهیم اسحاقی صفر
67 کیلوگرم: احسان فراهانی، برنده 12 – یاسین محسن نژاد 4
72 کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده 2، ضربه فنی – عابد بابکان صفر 5
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده 9- سید عارف خردمند صفر
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی برنده 7- رضا عادلی نژاد 6
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 6- رضا وخشور 1
97 کیلوگرم: حامد عبدولی، برنده 3 – داود فلاحی 2
130 کیلوگرم: سجاد خلیلیان 4- سعید حسین پور، برنده 13
 
فولاد اکسین خوزستان 7- سینا صنعت ایذه 3 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 1- مصیب اکبری، برنده 6
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 9 - میلاد رضانژاد صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 4، ضربه فنی – فرشاد عیسوند 3
67 کیلوگرم: علی ذکائی مهر، برنده 2، ضربه فنی- شاهین بداغی 1
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری صفر- محمدرضا مختاری، برنده 8
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 7- هادی علیزاده پورنیا 1
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 3- عباس مهدی زاده 1
87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 5- امید محمودی صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری صفر- محمد یگانه، برنده 8
130 کیلوگرم: پارسا نظری، برنده 2- آرمان طهماسبی زاده صفر
 
رعد پدافند ارتش 9- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی، برنده 10- فرزاد محبی 3
60 کیلوگرم: علیرضا اسدی، برنده 12 – امیرمحمد یارمحمدزهی 8
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده 9 – عرفان فردی صفر
67 کیلوگرم: احسان فراهانی 3 – محمدرضا اسپیدکار، برنده ضربه فنی 2
72 کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده 4- محمدمهدی شهسواری 1
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برده 6- محمد غلامی 2
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 7- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 9- امیرطاها برفه ای صفر
97 کیلوگرم: امیرحسین کریمی، برنده 6 - مسعود زیدآبادی صفر
130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده 5 – سید احسان اسماعیل پور 2
 
آریوبرزن بهبهان 5 (امتیاز مثبت 23) برنده- هیأت کشتی سیرجان 5 (امتیاز مثبت 17)- (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: صادق مرادی، برنده 8 – فرزاد محبی 7
60 کیلوگرم: محراب قلی پور صفر – امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده 7
63 کیلوگرم: ابراهیم اسحاقی، برنده 7 – عرفان فردی صفر
67 کیلوگرم: یاسین محمدنژاد 4 – محمد اسپیدکار، برنده 5
72 کیلوگرم: عابد بابکان 5 - محمدمهدی شهسواری، برنده 6
77 کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت، برنده 8- امیرمحمد رضایی صفر
82 کیلوگرم: رضا عادلی نژاد صفر – سید احسان موسوی،برنده 8
87 کیلوگرم: علیرضا مرادی 2 – فردین سالاری، برنده 9
97 کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده ضربه فنی 4 - محمد مدرسی صفر
130 کیلوگرم: سعید حسین پور، برنده 12 – سیداحسان اسماعیل پور 4
 
سیناصنعت ایذه 8 – رعد پدافند ارتش 2 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده 7، ضربه فنی- مهرگان جهانگیری صفر
60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده 4- علیرضا کارگر 2
63 کیلوگرم: امید احمدی 2– آرمین محب ثابت، برنده 7
67 کیلوگرم: شاهید بداغی، برنده 2- احسان فراهانی 1
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 11 – محمدرضا کاکه 2
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 8 - پرهام قنبری صفر
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده صفر – جمال اسماعیلی، برنده 10
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 7– محمد رسولی 5
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 6- حامد عبدولی 5
130کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 8- میلاد عبدولی صفر
 
فولاد اکسین خوزستان 5 (امتیاز مثبت 25) – رعد پدافند ارتش 5 (امتیاز مثبت 17) (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی، 1 – محمد حسینوند پناهی، برنده 2
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 14 – علیرضا اسدی 6
63 کیلوگرم: امیرحسین خوانساری 3- آرمین محب ثابت، برنده 5
67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 11- احسان فراهانی صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده 8- محمدرضا کاکه 2
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 9 – پرهام قنبری صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده 9 – علی موسی زاده 8
87 کیلوگرم: علی شریفی 3 – محمد رسولی، برنده 6
97 کیلوگرم: ایمان انصاری 2 – حامد عبدولی، برنده 5
130 کیلوگرم: پارسا نظری 4 – میلاد عبدولی، برنده 4
 
سینا صنعت ایذه 6- آریوبرزن بهبهان 4 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری 5 – صادق مرادی، برنده 7
60 کیلوگرم: امید احمدی، برنده 9 – محراب قلی پور صفر
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده 10 – ابراهیم اسحاقی 2
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 11 – سید علیرضا رسول زاده صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 12 – عابد بابکان 2
77 کیلوگرم: علیرضا محمدی پیانی صفر – محمدحسین آزرم دخت، برنده 8
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 4 – رضا عادلی نژاد 1
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده ضربه فنی – علیرضا مرادی
97 کیلوگرم: وحید دادخواه 4 – داود فلاحی، برنده 4
130 کیلوگرم: محمد بیرانوند 8 – سعید حسین پور، برنده 10، ضربه فنی
انتهای پیام/
https://newroom.dana.ir/1672699
ارسال نظر
نظرات