شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:22 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672725
دور زدن تیم ملی به بهانه تب؛

قاسمی: بی‌حال بودم و تب داشتم!/ بسکتبال ایران از داوری هم ضربه خورد

قاسمی: بی‌حال بودم و تب داشتم!/ بسکتبال ایران از داوری هم ضربه خورد
مدیر تیم‌های ملی بسکتبال توضیحاتی درباره دیدار تیم‌های ایران و سوریه ارائه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، پس از پایان دیدار تیم های ملی ایران و سوریه در چارچوب پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا 2021، مسعود قاسمی مدیر تیم‌های ملی توضیحاتی در این باره ارائه داد.

قاسمی درباره وضعیت تیم اظهار داشت: دوری 10 ماهه از کوران مسابقات باعث افت نسبی در عملکرد بازیکنان شده بود و همین موضوع مانع رسیدن به اهداف مدنظر تیمی شد. سوریه نیز هیچگاه حریفی نبوده که بتوان آن را دست کم گرفت. این تیم یک ماه در قزاقستان اردو برگزار کرد. ما با توجه به شرایط حتی نتوانستیم یک بازی تدارکاتی داشته باشیم. ضمن این که کمی هم بدشانس بودیم.

او درباره داوری این دیدار افزود: برای ما هم سوال است که چرا وقتی با یک حریف عربی بازی داریم چرا هر سه داور باید از کشورهای عربی باشند. امروز از داوری هم ضربه خوردیم.

قاسمی در واکنش به غیبتش بر روی نیمکت تیم ملی اضافه کرد: از شب گذشته احساس تب و بی حالی داشتم. با مشورت با دکتر تیم، اتاقم را برای به حداقل رساندن تماس با بازیکنان وکادر فنی تغییر دادم. در بازی امروز هم به همین دلیل روی نیمکت نبودم و از جایگاه ویژه بازی را تماشا کردم.

قاسمی در پایان تاکید کرد: با یاری خدا آماده تر و جنگنده تر در پنجره سوم حاضر می شویم و جایگاه اصلی بسکتبال ایران را به آسیا نشان خواهیم داد.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1672725
ارسال نظر
نظرات