شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:17 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672755

کنگره فدراسیون جهانی والیبال به صورت آنلاین برگزار می‌شود

کنگره فدراسیون جهانی والیبال به صورت آنلاین برگزار می‌شود
کنگره فدراسیون جهانی والیبال در سال ۲۰۲۱ برای نخستین بار به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از FIVB، بر اساس تصمیم هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال، کنگره سال ۲۰۲۱ به صورت آنلاین در ماه فوریه برگزار خواهد شد.

بر این اساس، این وبینار از روز جمعه ۱۷ بهمن ماه سال جاری آغاز می‌شود و به مدت سه روز تا یکشنبه ۱۹ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.
 
رئیس فدارسیون جهانی والیبال با تاکید بر این که اولویت نخست FIVB تامین سلامتی خانواده بزرگ والیبال است، گفت: به همین دلیل، این تصمیم در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و با توجه به محدودیت‌های پروازی و مسافرتی که در جهان وجود دارد، گرفته شده است.
 
پیش از این قرار بود کنگره فدراسیون جهانی والیبال به میزبانی تایلند برگزار شود و دکتر آری گراسا در این باره تصریح کرد: از فدراسیون والیبال تایلند به دلیل همکاری و پذیرفتن میزبانی تشکر می‌کنم و متاسفم که مجبوریم کنگره جهانی را به صورت آنلاین برگزار کنیم.
 
وی ادامه داد: این تصمیم فدراسیون جهانی والیبال، به دنبال برگزاری موفق مجمع‌های سالیانه  آنلاین در چهار قاره گرفته شده است، زیرا FIVB اطمینان حاصل کرده است که با سیستم رای‌گیری الکترونیکی می‌توان با امنیت بالا کنگره جهانی را نیز برگزار کرد.
 
گفتنی است زمان و مکان برگزاری نخستین جلسه هیات رئیسه فدراسیون جهانی با اعضای جدید نیز بعد از کنگره جهانی آنلاین FIVB اعلام خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://newroom.dana.ir/1672755
ارسال نظر
نظرات