شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:05 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672779
سلیمی در صحن علنی مجلس:

مجلس اجازه نمی دهد پشت اتاق‌های در بسته قانونی را تصویب کنند

مجلس اجازه نمی دهد پشت اتاق‌های در بسته قانونی را تصویب کنند
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دیگر نمی‌خواهد در حاشیه باشد بلکه می‌خواهد به هویت خودش بازگردد و اجازه ندهد دیگران پشت اتاق‌های در بسته قانونی را تصویب کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران اظهار داشت: سوال بنده این است آیا برخی از مفاد قراردادهای سابق به نحوی برای ما مشکل ایجاد نکرد و مغایر با قانون نبود؟

وی متذکر شد: ما مشاهده کردیم که عده‌ای بدون نظر مجلس قراردادهایی را درباره FATF و پالرمو و همچنین قراردادهای نفتی امضا و حتی برخی مفاد آن را اجرا کردند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس دیگر نمی‌خواهد در حاشیه باشد بلکه می‌خواهد به هویت خودش بازگردد و اجازه ندهد دیگران پشت اتاق‌های در بسته قانونی را تصویب کنند.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سوال بنده این است که آیا اینستکس و SPV عملیاتی شد؟ دو سال کشورهای اروپایی ما را معطل خودشان کردند.

سلیمی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی قانون اقدام متقابل را پس از انعقاد برجام به تصویب رساند اما به دلیل آنکه مجلس از خودش ضعف نشان داد این قانون اجرا نشد اما مجلس فعلی مجلس انقلابی است و به دنبال احیای هویت واقعی خودش است و شان مجلس این است که اقدام مقابل، متقابل و به جا انجام دهیم.

 

 

انتهای پیام/ک

https://newroom.dana.ir/1672779
ارسال نظر
نظرات