شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:23 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672788
مربیان قبلى استعدادیابى خوبى انجام داده‌اند؛

مهابادى:هیچ بازیکن شایسته‌اى را نادیده نمى‌گیریم/ استخوان‌بندی تیم فوتبال جوانان را حفظ خواهیم کرد

مهابادى:هیچ بازیکن شایسته‌اى را نادیده نمى‌گیریم/ استخوان‌بندی تیم فوتبال جوانان را حفظ خواهیم کرد
سرمربى تیم فوتبال جوانان که در روزهاى گذشته با کلیه مربیان تیم هاى باشگاهى گفت و گو کرده، بر ضرورت توجه به تمامى بازیکنان شایسته این رده سنى تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، داوود مهابادى اظهار داشت: خوشبختانه در روزهاى گذشته با مربیان مختلف باشگاهها در لیگ برتر و حتى لیگ دسته اول گفت و گو کردیم و از آنها درخواست کردیم تمامى نفرات مستعد و توانمند این رده سنى را به ما معرفى کنند. من پیش از این با آقاى پورموسوى سرمربى سابق تیم جوانان هم صحبت کردم و از زحمات ایشان تشکر کردم. خوشبختانه مربیان قبلى تیم ملى جوانان استعدادیابى خوبى انجام داده و نفرات شایسته اى را انتخاب کرده اند. تلاش ما هم این است که استخوان بندى این تیم حفظ شود اما از طرفى هیچ بازیکن شایسته اى را هم نادیده نمى گیریم.

مهابادى اضافه کرد: تیم جوانان ظرفیت بسیار خوبى دارد و بخش زیادى از ترکیب نفرات تیم مشخص شده اما در چند پست مى توانیم این تیم را تقویت کنیم و با تعامل باشگاهها مى خواهیم هیچ بازیکن شایسته اى از چشم کادر فنى دور نماند. 

سرمربى تیم جوانان در پایان پیرامون روند آماده سازى و برنامه هاى این تیم گفت: با همکارى و تلاش مسئولین فدراسیون به دنبال برگزارى بازى هاى تدارکاتى همچنین اردوهاى مناسب در فرصت باقیمانده هستیم و البته سعى مى کنیم با رعایت کامل پروتکل هاى بهداشتى با شرایط مناسب براى حضور در مسابقات آماده شویم.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1672788
ارسال نظر
نظرات