شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672821
در اجرای طرح مبارزه با قاچاق صورت گرفت؛

کشف 25 تن شکر خارج از شبکه در ایرانشهر/ 8 باند قاچاق سوخت منهدم شد

کشف 25 تن شکر خارج از شبکه در ایرانشهر/ 8 باند قاچاق سوخت منهدم شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام هشت باند قاچاق سوخت در این استان و کشف 25 تن شکر قاچاق در ایرانشهر در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با هدف جلوگیری و برخورد قاطع با سودجویان و متخلفان اقتصادی، مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در بازرسی از یک دستگاه تریلی 24 تن و نهصد و هفتاد کیلو گرم شکر قاچاق را کشف کردند.

وی ارزش این محموله را  2 میلیارد و پانصد میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: در این راستا یک فرد متخلف شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شد.

طاهری با اشاره به ضربه قاچاق کالا بر پیکره اقتصاد کشور گفت: انتظای می رود که به منظور حمایت از تولید داخلی و رونق اقتصادی کشور، شهروندان هر گونه فعالیت غیر قانونی سودجویان را با پلیس در میان بگذارند.

توقیف 17 دستگاه تریلی حامل سوخت قاچاق

وی گفت: همچنین طرح  مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، با قاطعیت و جدیت، توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های انتظامی عملیاتی در استان سیستان و بلوچستان طی 48 ساعت به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در این راستا هشت باند قاچاق سوخت منهدم، 2 محل دپوی سوخت تخریب و 17 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، در شهرستان های "میرجاوه، سیب سوران ، زابل و خاش" توقیف شد.

به گفته وی، در این طرح در مجموع 200 هزار و نهصد و چهل و هفت لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع شامل12 هزار و یکصد و هفتاد و پنج لیتر بنزین،68 هزار و هشتصد و چهل لیتر گازوئیل، 88 هزار و هشتصد و شصت و دو لیتر نفت و 31 هزار و هفتاد لیتر سایر فرآورده های نفتی کشف و 41 فرد متخلف دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

شناسایی مخفیگاه عاملان جنایت قتل 2 مرد خاشی

طاهری اضافه کرد: همچنین کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش با هدایت و پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس آگاهی استان، مخفیگاه عاملان جنایت قتل 2 مرد خاشی را که به انگیزه و اختلاف قبلی اواخرخرداد ماه سال جاری با سلاح گرم آنان را به قتل رسانده بودند، پس از 5 ماه فرار، با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند و متهم با حکم قضائی روانه زندان شدند.


انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1672821
ارسال نظر
نظرات