شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672849

منظمى:تیم جوانان با همدلى در مسابقات آسیایى موفق مى‌شود/ کیفیت فنى بچه‌ها در لیگ دیده خواهد شد

منظمى:تیم جوانان با همدلى در مسابقات آسیایى موفق مى‌شود/ کیفیت فنى بچه‌ها در لیگ دیده خواهد شد
مهاجم تیم فوتبال جوانان معتقد است حضور نفرات این تیم در ترکیب تیم هاى باشگاهى نشان دهنده کیفیت فنى بازیکنان تیم ملى جوانان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، منظمى که در باشگاه ذوب آهن بازى مى کند در این خصوص گفت: تقریبا دو سال است که این تیم شکل گرفته و ثبات خوبى پیدا کرده است. شاکله اصلى تیم حفظ شده و بچه ها شناخت خوبى از هم دارند. نکته مثبت این است که در فصل جدید نفرات بیشترى در لیگ برتر و باشگاهها مورد اعتماد قرار گرفته اند و بازى مى کنند. کیفیت فنى بچه ها در لیگ به خوبى دیده مى شود و این مسئله باعث مى شود با آمادگى مناسب در تمرینات تیم ملى جوانان شرکت کنند همچنین تجربه بازى در مسابقات کمک مى کند.

مهاجم تیم ملى جوانان اضافه کرد: خوشبختانه کادر فنى با انگیزه و تلاش زیادى تمرینات را دنبال مى کند و امکانات خوبى ازجمله زمین هاى چمن طبیعى و مصنوعى و مجموعه پک را در اختیار داریم. امیدوارم با حمایت فدراسیون و تلاش هم اعضاى تیم از این فرصت باقیمانده به بهترین شکل استفاده کنیم و با آمادگى کامل راهى مسابقات  بشویم تا با همدلى کادر فنى و بازیکنان در رقابت هاى آسیایى موفق شویم.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1672849
ارسال نظر
نظرات