شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672858

میرکیانی این بار با «افسانه‌ چهار برادر» آمد

میرکیانی این بار با «افسانه‌ چهار برادر» آمد
کتاب «افسانه چهار برادر» با مضمون دل نبستن به تعلقات دنیوی برای نوجوانان از طرف انتشارات مدرسه و به قلم محمد میرکیانی منتشر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کتاب «افسانه چهار برادر» با مضمون دل نبستن به تعلقات دنیوی برای نوجوانان از طرف انتشارات مدرسه و به قلم محمد میرکیانی منتشر شد.

از نام کتاب پیداست «افسانه چهار برادر»، افسانه و داستان ایرانی است درباره چهار برادر. چهار برادر که پدرشان در لحظه آخر عمرش آنها را دور هم جمع می‌کند و می‌‌گوید سال‌ها تلاش کردم تا لقمه نان حلالی برای شما بیاورم حالا وقت آن رسیده تا سفر آخرت را درپیش گیرم.

از شما انتظار دارم که به پند و اندرز من گوش دهید. سال‌ها کار کردم اما نتوانستم دارایی ارزشمندی برای شما بگذارم. اما شما برای بدست آوردن آن دارایی به دنبال بهترین بهار بروید. چهار برادر راه افتادند تا بهترین بهار را پیدا کنند و هر کدام در مسیری قرار گرفتند که خود داستانی جالب و خواندنی است.

پشت جلد کتاب آمده است: «می‌گویند روزی جوانی به یاد دوران پیری‌اش افتاد. گوشه‌ای نشست و این افسانه را بافت و ساخت و پرداخت».

کتاب «افسانه چهار برادر» با زبانی ساده و نثری روان در ۸۴ صفحه رنگی با قیمت ۵۰ هزار تومان در فروشگاه‌های انتشارات مدرسه در دسترس مخاطبان قرار دارد.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1672858
ارسال نظر
نظرات