شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672867
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان خبر داد؛

اهدای 7 دستگاه تنفسی به بیمارستان‌های کرمان از محل موقوفات/برگزاری جشنواره "ترویج وقف" در رشته عکاسی

اهدای 7 دستگاه تنفسی به بیمارستان‌های کرمان از محل موقوفات/برگزاری جشنواره "ترویج وقف" در رشته عکاسی
حجت الاسلام جلالی گفت: 7 دستگاه تنفسی در مجموع با ارزش ریالی 350 میلیون خریداری شد که از این تعداد 6 دستگاه به بیمارستان افضلی پور و یک دستگاه به بیمارستان سیدالشهدای کرمان اهدا گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان، حجت الاسلام والمسلمین علی جلالی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان صبح امروز در آئین رونمایی از هفتمین جشنواره فرهنگی هنری وقف چشمه همیشه جاری در رشته عکاسی، اظهار کرد: جشنواره سراسری فرهنگی هنری وقف طی 6 سال متوالی در کشور برگزار شد و امسال نیز هفتمین مراسم در 9 بخش عکس، خوشنویسی، فضای مجازی، رسانه، چند رسانه ای، بخش پژوهشی هنرهای تجسمی و مسابقه سراسری کتابخوانی برگزار خواهد شد.

وی گفت: در استان کرمان این جشنواره در سه بخش عکاسی حرفه ای، تکی و عکاسی با گوشی موبایل با  موضوع ترویج وقف و موقوفه انجام می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، با اشاره به اینکه در انتها به برگزیدگان در هر بخش جوایز نفیسی اهدا خواهد شد، افزود: به نفر اول بخش عکاسی حرفه ای؛ تندیس، دیپلم افتخار و مبلغ 5 میلیون تومان و به نفر دوم دیپلم افتخار و مبلغ 4 میلیون تومان و نفر سوم دیپلم افتخار و مبلغ 3 میلیون تومان و به 5 نفر بعد لوح تقدیر و مبلغ 500 هزار تومان اهدا خواهد شد.

حجت الاسلام جلالی بیان کرد: در بخش عکاسی تک به نفر اول تندیس، دیپلم افتخار و مبلغ 4 میلیون تومان، نفر دوم دیپلم افتخار و مبلغ 3 میلیون تومان، نفر سوم دیپلم افتخار و هدیه 2 میلیون تومان و به 5 نفر بعد لوح تقدیر به همراه مبلغ 500 هزار تومان اهدا می شود.

وی هدایای نفرات اول تا سوم بخش عکاسی با گوشی موبایل را تندیس، دیپلم افتخار، مبلغ 2 میلیون و 500 هزار تومان، دیپلم افتخار، مبلغ 2 میلیون تومان، دیپلم افتخار و مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان اعلام و اذعان کرد: به 7 نفر بعد در این بخش لوح تقدیر به همراه هدیه نقدی 500 هزار تومان اعطا می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان مهلت ارسال آثار را تا پایان امسال بیان کرد و گفت: کلیه علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.vaghf festival.ir و به نشانی شبکه اجتماعی vaghf festival@ و با شماره 09024166384 دبیرخانه جشنواره و ارسال پیامک ارتباط برقرار کنند.

شرکت در امور خیریه از رسالت های اداره کل اوقاف است/ اهدا 7 دستگاه تنفسی به بیمارستان های کرمان

حجت الاسلام جلالی به مسئله مهم روز همانا درگیری ایران و دنیا با ویروس منحوس کرونا اشاره کرد و افزود: از ابتدای ورود ویروس کرونا به استان کرمان اداره کل اوقاف با دانشگاه علوم پزشکی در جهت مبارزه با این ویروس منحوس ارتباط خوبی برقرار کرده است.

وی شرکت در امور خیریه را از رسالت های اداره کل اوقاف و اموخیریه برشمرد و خاطرنشان کرد: از همان ابتدا  کارگاه های تولید ماسک در چندین بقاع متبرکه راه اندازی شد.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه با بیان اینکه این اداره سعی کرده تا در سه بخش در خدمت مردم باشد، عنوان کرد: بسته های حمایتی در قالب میان وعده  در دو مرحله و هر مرحله 1000 بسته تهیه و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان قرار گرفت.

حجت الاسلام جلالی ادامه داد:همیشه دوست داشتیم که غذای تبرک سر سفره بیماران و کادر درمان برسد در این زمینه با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی مواد اولیه تهیه و تحویل دانشگاه علوم پزشکی شد.

وی از اعزام روحانی به بیمارستان ها خبر داد و بیان کرد: در حال حاضر با همکاری سازمان تبلیغات تعدادی روحانی برای همکاری و کمک به کادر درمان به بیمارستان ها اعزام شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، تجلیل و تقدیر از کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی را از دیگر برنامه های این اداره کل عنوان کرد.

حجت الاسلام جلالی همچنین از خرید 7 دستگاه تنفسی به ارزش ریالی هر دستگاه 50 میلیون تومان که در مجموع 350 میلیون تومان می باشد خبر داد و اذعان کرد: از این تعداد 6 دستگاه به بیمارستان افضلی پور و یک دستگاه به بیمارستان سیدالشهدای کرمان اهدا شد.

و

وی گفت: به دلیل نزدیک شدن به سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، طرح شهید سلیمانی را برای مبارزه با کرونا در دست اجرا داریم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه عنوان کرد: تعداد 7 هزار بسته معیشتی تهیه و قرار است در ایام مراسم سالگرد شهید سلیمانی بین جامعه هدف (اقشارنیازمند و حاشیه شهر) توزیع شود.

در انتهای برنامه از برگزاری هفتمین جشنواره فرهنگی هنری وقف در رشته عکاسی رونمایی شد.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1672867
ارسال نظر
نظرات