شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1399/10/26 شناسه خبر: 1698284
در آستانه سالروز حادثه پلاسکو انجام شد؛

آمادگی مجلس برای حمایت از خانواده شهدای آتش نشان

آمادگی مجلس برای حمایت از خانواده شهدای آتش نشان
عضو فراکسیون زنان مجلس در دیدار با مسئولین سازمان آتش نشانی، برای حمایت از خانواده شهدای آتش نشان، اعلام آمادگی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در آستانه سالروز حادثه تلخ ساختمان پلاسکو، زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون زنان با حضور در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، یاد شهدای آتش نشان در این حادثه را گرامی داشت.

 
الهیان در دیدار با مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و جمعی از مدیران این سازمان، از فداکاری‌های آتش نشانان و شهدای قهرمان پلاسکو قدردانی کرد.
 
وی ضمن اعلام آمادگی برای کمک و مساعدت جهت حل مشکلات خانواده‌های شهدای آتش نشان عنوان کرد: کمیته کارشناسی، مسائل و مشکلات سازمان آتش‌نشانی باید تشکیل شود و جهت طرح در صحن علنی مجلس، در کمیسیون‌های مربوطه مورد تبادل نظر قرار بگیرد.
 
مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت حمایت از پرسنل و خانواده‌های معظم شهدای آتش نشان، خواستار مساعدت نمایندگان مجلس برای بررسی خلأ قوانین در حوزه ایمنی ساختمان‌ها و فضاهای شهری شد.
 
وی تصریح کرد: راهکارهای تأمین منابع مالی پایدار و مشکلات آتش نشانان در حوزه‌های مختلف از جمله الحاق یک تبصره به قانون شاغلین مشاغل سخت و زیان آور از جمله مواردی است که از مجلس می‌خواهیم برای تحقق آنها ما را یاری کنند.
 
انتهای پیام/ 
 منبع : مهر 
 
https://newroom.dana.ir/1698284
ارسال نظر
نظرات