شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:15 منتشر شده در مورخ: 1399/11/03 شناسه خبر: 1700408
اخبار کذب آثار نامناسبی بر عملکرد تیم ملی خواهد داشت

خوش خبر: تغییری در برنامه‌های تیم ملی والیبال ایجاد نشده/ اردوها از پنجم فروردین آغاز می شود

خوش خبر: تغییری در برنامه‌های تیم ملی والیبال ایجاد نشده/ اردوها از پنجم فروردین آغاز می شود
سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: این روزها شایعاتی مبنی بر حضور نیافتن آلکنو در اردوی آماده‌سازی تیم ملی در تهران مطرح است که کذب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل روابط عمومی فدراسیون والیبال، برخی از منابع خبری مدعی شدند که سرمربی تیم ملی والیبال ایران، در اردوی آماده‌سازی این تیم در تهران حضور نخواهد یافت.

امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال درباره انتشار این‌گونه اخبار نادرست، اظهار داشت: برنامه‌های فدراسیون والیبال برای آماده سازی ملی‌پوشان، بر اساس توافق انجام شده با آلکنو سرمربی تیم ملی تدوین و اجرایی خواهد شد و تا کنون خلل یا تغییری در این برنامه‌ها ایجاد نشده است.
 
وی تصریح کرد: بر همین اساس، اردوهای آماده‌سازی تیم ملی از پنجم فرودین‌ماه سال ۱۴۰۰ شروع می‌شود و انشاءالله ملی‌پوشان کشورمان با آمادگی خوبی در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ که نخستین رویداد سال آینده والیبال ایران است، حاضر خواهند شد.
 
سرپرست تیم ملی والیبال ایران به هدف‌گذاری فدراسیون در بازی‌های المپیک توکیو اشاره کرد و گفت: امیدوارم با عملی شدن برنامه‌های تدوین شده، تیم قدرتمندی از والیبال ایران در بازی‌های المپیک توکیو حضور یابد.
 
وی ادامه داد: متاسفانه این روزها شایعاتی مبنی بر حضور نیافتن آلکنو در اردوی آماده‌سازی تیم ملی مطرح است که نادرست است و انتشار این‌گونه اخبار کذب، آثار نامناسبی بر روی تیم ملی و بازیکنان این تیم خواهد داشت که به سود والیبال و ورزش ایران نیست.
 
خوش‌خبر تاکید کرد: اگر رسانه‌ها و مردم بخواهند اطلاعات و اخبار درست و دقیقی از تیم ملی والیبال ایران داشته باشند، بهترین مرجع و منبع، سایت فدراسیون والیبال است و از رسانه‌ها نیز خواهش می‌کنم به اینگونه شایعات دامن نزنند تا تیم ملی بدون حاشیه راهی مسابقات مهم سال آینده شود.
 
وی ابراز امیدواری کرد که عملکرد تیم ملی والیبال ایران در رویدادهای پیش رو، همچون سنوات گذشته باعث ایجاد شادی مردم عزیز ایران شود.
 
سرپرست تیم ملی والیبال ایران بار دیگر تصریح کرد که این شایعات، جز تخریب تیم ملی هیچ سود دیگری ندارد و گفت: برنامه‌های تیم ملی والیبال با هماهنگی آلکنو تدوین و مشخص شده است و فدراسیون نیز بر اساس آن حرکت خواهد کرد.
 
وی افزود: هر چه به زمان شروع برنامه‌های تیم ملی نزدیک‌تر شویم، جزئیات آن به طور کامل از طریق سایت فدراسیون والیبال اطلاع رسانی خواهد شد.
 
انتهای پیام
https://newroom.dana.ir/1700408
ارسال نظر
نظرات