شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 13:23 منتشر شده در مورخ: 1400/01/11 شناسه خبر: 1720496
عضو خبرگان رهبری:

پشتیبانی و مانع زدایی از تولید نیازمند کار جهادی و انقلابی است / مجلس و دولت موانع تولید را برطرف کنند

پشتیبانی و مانع زدایی از تولید نیازمند کار جهادی و انقلابی است / مجلس و دولت موانع تولید را برطرف کنند
عضو خبرگان رهبری با بیان این‌که پشتیبانی و مانع زدایی از تولید نیازمند کار جهادی و انقلابی است، گفت: مجلس و دولت موانع تولید را برطرف کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله سید احمد حسینی خراسانی در گفتگو با خبرنگار  قم فردا،با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها از سوی رهبر انقلاب اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر همواره روی تولید و افزایش توان داخلی تأکید داشته‌اند که نشان‌دهنده اهمیت این موضوع برای نظام است.

وی به وظیفه مسئولان و آحاد مردم در این زمینه اشاره کرد و گفت: برای تحقق شعار سال همه باید وارد میدان شوند و در زمینه تولید قدم‌های بلندی بردارند.

حسینی خراسانی ابراز داشت: باید روحیه جهادی و حس مسئولیت پذیری نسبت به اسلام و انقلاب در بین مسئولان نظام تقویت و موانع سر راه تولید و رونق برداشته شود.

وی توطئه‌های دشمنان نظام در سال‌های اخیر را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: دشمنان در سال‌های اخیر جنگ اقتصادی را شروع کرده‌اند که اگر از تولید، صنعت و اقتصاد کشور پشتیبانی و حمایت قانونی و اجرایی شود در همین حوزه هم دشمن را شکست خواهیم داد.

عضو خبرگان رهبری افزود: در این میان مسئولان، کارگزاران و قانون‌گذاران باید به‌صورت جدی وارد میدان شوند، حتی رهبر انقلاب به طور مشخص وارد مصادیق شده و از بانک‌ها و سایر نهادها خواستند که از تولید حمایت عملی و جدی کنند.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی در مقام پشتیبانی و مانع زدایی باید قوانین را اصلاح یا قوانینی جدید در راستای رونق تولید وضع کند و علاوه بر این دولت و وزارتخانه‌های مربوطه نیز از تولید ملی به‌راستی پشتیبانی کنند و آنچه به‌عنوان مانع بر سر راه رشد و تولید وجود دارد را از میان بردارند.

حسینی خراسانی تصریح کرد: البته تولیدکنندگان داخلی نیز باید کیفیت را به بالاترین سطح ممکن برسانند تا بتوانند با کالاهای خارجی رقابت کرده و رضایتمندی مصرف‌کنندگان را جلب کنند.انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1720496
ارسال نظر
نظرات