شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:37 منتشر شده در مورخ: 1400/02/14 شناسه خبر: 1730701
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان:

طغیان رودخانه در گلباف کرمان حادثه آفرید/ پیکر مفقود شده ۶ نیروی اداره برق کرمان پیدا شد

طغیان رودخانه در گلباف کرمان حادثه آفرید/ پیکر مفقود شده ۶ نیروی اداره برق کرمان پیدا شد
رضا فلاح با بیان اینکه عملیات امداد و نجات زمینی با حضور ۱۲ تیم از شب گذشته آغاز شده است، گفت: هم‌اکنون ۲ تیم امداد و هوایی از طریق بالگرد جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام و جسد ۶ نفر آنها پیدا شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ به دلیل بارش های بسیار شدید روزهای اخیر در شهرستان کرمان، شاهد وقوع سیلاب و سیل در برخی از نقاط شهرستان از جمله منطقه شهداد بودیم که برخی از امدادگران به منظور امداد رسانی در منطقه دچار حادثه شدند.

رضا فلاح ضمن اشاره به مفقود شدن 6 نفر از نیروهای اداره برق شهر گلباف گفت: جهت امداد رسانی ۱۴ تیم امداد و نجات زمینی و هوایی از جمعیت هلال احمر مرکز استان و شهر‌های گلباف، ماهان، شهداد و کرمان به محل حادثه اعزام شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه عملیات امداد و نجات زمینی با حضور ۱۲ تیم از شب گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: هم اکنون ۲ تیم امداد و هوایی از طریق بالگرد جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام و جسد ۶ نفر آنها پیدا شده است.

فلاح با اشاره به حضور تیم سگ‌های زنده یاب در محل حادثه ابراز کرد: تاکنون ۷۶ نجاتگر و امدادگر، در قالب ۱۲ خودروی نجات و بالگرد در این عملیات در حال جستجوی مفقودین هستند.

وی خاطرنشان کرد: نیرو‌های اداره برق، دیشب در روستای هرمک بخش گلباف در حین انجام کار در اثر وقوع بارندگی و طغیان رودخانه مفقود شدند.

 

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1730701
ارسال نظر
نظرات