شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1400/02/14 شناسه خبر: 1730747
نباید حریفی را دست کم گرفت؛

زارعی: برای بهترین نتیجه تلاش می کنیم/ حریفی نداریم که به دنبال نتیجه نباشد

زارعی: برای بهترین نتیجه تلاش می کنیم/ حریفی نداریم که به دنبال نتیجه نباشد
ملی پوش روئینگ بانوان ایران با اشاره به شروع مسابقات انتخابی المپیک گفت: تلاش ما این است که بتوانیم بهترین عملکرد را در قایق دو نفره داشته باشیم و نتیجه ای فوق العاده کسب کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، کیمیا زارعی، درباره شرایط ملی پوشان در ژاپن اظهار کرد: ما تا قبل از اعزام به مسابقات تمرین کردیم و با ورود به ژاپن هم با توجه به اینکه قرنطینه نشدیم توانستیم تمریناتمان را ادامه بدهیم. اینجا شرایط خوب است و ژاپن به سختی پروتکل ها را رعایت می کند.

ملی پوش روئینگ دو نفره سبک وزن ایران همچنین گفت: همه کشورها برای رسیدن به کسب سهمیه المپیک در این رقابت شرکت کرده اند. با توجه به تغییرات در توزیع سهمیه کار هم سخت تر شده است. رقابت زیادی وجود دارد. با این حال تلاش ما این است که بهترین نتیجه را بگیریم و بتوانیم به آنچه می خواهیم برسیم. انگیزه زیادی داریم و شرایطمان هم خوب است.

وی در پاسخ به این سوال که حریفان را چطور ارزیابی می کند؟ تصریح کرد: وقتی صحبت از کسب سهمیه المپیک است نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت. ما حریفی نداریم که به دنبال نتیجه نباشد. در این میدان بزرگ همه بهترین ها شرکت کرده اند و ما باید روی عملکرد خودمان تمرکز کنیم و به بهترین شکل و با قدرت بالا پارو بزنیم. امیدوارم که دست پر مسابقه را تمام کنیم و به هدفمان برسیم.

ژاپن میزبان رقابت های انتخابی المپیک روئینگ است و تیم ایران نیز در قایق دو نفره سبک وزن با ترکیب کیمیا زارعی و زینب نوروزی و هدایت سولماز عباسی در مسابقات شرکت کرده که قرار است از فردا آغاز شود.

انتهای پیام/

 

https://newroom.dana.ir/1730747
ارسال نظر
نظرات