شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:29 منتشر شده در مورخ: 1400/02/17 شناسه خبر: 1731498
در گفت و گو با نمایندگان مجلس مطرح شد؛

غارتگران بین‌المللی غرق در گرداب نابودی/ شعار "مرگ بر اسرائیل" تا مرگ این غده سرطانی ادامه دارد

غارتگران بین‌المللی غرق در گرداب نابودی/ شعار "مرگ بر اسرائیل" تا مرگ این غده سرطانی ادامه دارد
شماری از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که غارتگران بین‌المللی در گرداب نابودی غرق هستند، گفتند: شعار برائت از استکبار جهانی تا زمانی که اسرائیلی ها و آمریکایی ها دست از شرارت های خود بر ندارند به قوت خود باقیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که از سوی حضرت امام خمینی(ره) برای جلب توجه مسلمانان به وضعیت مردم سرزمین فلسطین روز جهانی قدس نام گذاری شد به عنوان یادگار ماندگار معمار بزرگ انقلاب در تاریخ ثبت شده است.

 
روزی که فصل مشترک تمام آزادی خواهان جهان است و مسلمانان در نقطه نقطه جهان، وحدت و انسجام خود را در برابر جنایات رژیم صهیونیستی به نمایش می گذارند و همگان برای حمایت از فلسطینیان و آزادی قدس شریف فریاد دادخواهی سر می دهند.
 
فریادهایی که تا نابودی غده سرطانی به نام رژیم غاصب اسرائیل ادامه خواهد داشت و همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند در سال های پیش رو شاهد تحقق این مهم خواهیم بود، چراکه این غارتگران بین المللی در گرداب نابودی غوطه ور شده اند.
 
روز وحدت جهان اسلام
 
حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در این باره به خبرنگار ما گفت: روز قدس، روز وحدت جهان اسلام است، حضرت امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به این نام نامگذاری کردند و همچنان در این روز تمام امت اسلامی در سراسر دنیا در جهت حمایت از فلسطینیان مظلوم به پا می خیزند.
 
وی ادامه داد: عامل اصلی این مهم حضرت امام (ره) بودند و بعد از ایشان فرزند خلف و صالح شان رهبر معظم انقلاب، این پرچم را به دوش گرفتند و نتیجه اش این شد که اسرائیل غاصب در جنگ 33 روزه در فلسطین شکست سنگینی خورد.
 
وی اذعان کرد: کار به جایی رسیده که دیگر اسرائیل جرات نمی کند به جنوب لبنان از ترس حزب الله و به غزه از ترس فلسطینی ها حمله کند، اگر روزی در غزه مقاومت با سنگ بود، امروز به برکت جمهوری اسلامی و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مقابله با موشک است.
 
نماینده مردم زاهدان افزود: همان گونه که چند سال قبل مقام معظم رهبری فرمودند که رژیم غاصب صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید، به طور قطع این مهم تحقق پیدا می کند و فلسطین به آغوش جهان اسلام بر می گردد.
 
اتفاق های اخیر؛ گوش مالی اولیه به رژیم صهیونیستی
 
وی با بیان این که غارتگران بین المللی در گرداب نابودی غوطه ور هستند، اظهار کرد: همه می دانند که زمان گذشته و کاری برای حفظ صهیونیست ها نمی توان انجام داد، نمونه کوچکش شرارت هایی است که در ایران انجام داند و پاسخ شدیدی دریافت کردند.
 
شهریاری عنوان کرد: طی روزهای اخیر تمام مناطق اسرائیل مورد اهداف از پیش تعیین شده و مشخص قرار گرفت، البته می شد کارهای خیلی سخت تری هم انجام داد، ولی گوش مالی اولیه ای بود برای صهیونیسم ها تا مراقب رفتارشان در جمهوری اسلامی  ایران باشند، چراکه اگر هر حرکت کوچکی انجام دهند با عکس العمل بزرگتری مواجه خواهند شد.
 
تداوم شعار مرگ بر اسرائیل تا نابودی کامل این غده سرطانی
 
فداحسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما در این باره بیان کرد: امسال روز قدس متفاوتی را به دلیل تحولات مختلف جهان و انزوای سیاسی آمریکا و اسرائیل شاهد هستیم.
 
وی افزود: حمایت سردمداران استکبار جهانی از پدیده خودساخته داعش، با هدف دور کردن نگاه جهان اسلام از مسئله فلسطین انجام گرفت، اما رشادت های شهید سلیمانی، شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت سبب نابودی این گروه تروریستی شد.
 
نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان این که شرارت های آمریکا و اسرائیل بعد از پیروزی انقلاب شدت گرفت، اذعان کرد: دشمنی آنان به پیش از اسلام باز می گردد و شعار برائت از استکبار جهانی تا زمانی که دست از شرارت های خود برندارند به قوت خود باقیست.
 
وی تاکید کرد: دیپلماسی منفعل ما سبب شد تا اسرائیلی ها در بسیاری از کشورهای اطراف نفوذ کنند و پایگاه بزنند، این موضوع سبب خشم بسیاری از ملت ها شده و خواستار اخراج آنها از خاک خود هستنداین جرثومه فساد سبب بدبختی مسلمانان است و شعار مرگ بر اسراییل تا نابودی کامل این غده سرطانی ادامه دارد.
 
نماینده زاهدان تصریح کرد: شهید سلیمانی شخصیت ممتاز تاریخ جهان اسلام است، اگر قدرت فرماندهی بی نظیر این سردار بزرگ نبود، مشخص نیست، چه بلایی بر سر بغداد و دمشق می آمد، اما اقتدار او آتش بر جان های دشمنان افکنده بود.
 
شهید سلیمانی؛ قدرتمندترین مرد میدان مبارزه با داعش
 
محمد سرگزی، نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: روز جهانی قدس، نماد یکپارچگی جهان اسلام است چرا که در این روز تمام مسلمانان جهان به یک ید واحد تبدیل می شوند.
 
وی افزود: روز جهانی قدس از طرفی دیگر نماد مبارزه مستضعفین با ستمگران محسوب می شود، روزی که جهان اسلام صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان می رسانند.
 
سرگزی بیان کرد: مردم ایران بزرگترین حامیان مظلومان فلسطین در جهان به شمار می آیند و یکی از دلایل کمرنگ نشدن شعار مرگ بر اسرائیل نیز همین حمایت هاست.
 
وی اضافه کرد: در سال جاری رسانه ها و فضای مجازی نقش مهمی در صادر کردن پیام ملت ایران دارند ، بنابراین باید در این روز حضور پر رنگی در عرصه فضای مجازی داشته باشیم.
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: امروز فرماندهان ارشد آمریکایی به صراحت اعلام می کنند که شهید حاج قاسم سلیمانی نقش مهمی در منطقه ایفا کرده و یکی از قدرتمندترین مردان میدان مبارزه با داعش بوده است.
 
وی ادامه داد: با توجه به جنایات استکبار جهانی در منطقه در روز جهانی قدس نفرت و انزجار خود را بیشتر از هر سالی اعلام خواهیم داشت.
 
انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1731498
ارسال نظر
نظرات