شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:34 منتشر شده در مورخ: 1400/03/04 شناسه خبر: 1737399
رئیس صمت دنا خبرداد؛

اعلام قیمت جدید شن و ماسه در شهر زلزله‌زده سی‌سخت

اعلام قیمت جدید شن و ماسه در شهر زلزله‌زده سی‌سخت
شهامت باربد از تعیین قیمت شن و ماسه در این شهرستان خبر داد و گفت: برای تامین شن و ماسه مشکلی وجود ندارد و مردم نگران ساخت و سازها نباشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس صنعت و معدن شهرستان دنا در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت توزیع شن و ماسه در شهر زلزله‌زده سی‌سخت گفت: کارخانه‌های شن و ماسه در تازه ترین مورد در حال فعالیت هستند و با اینکه در چند روز گذشته اعتصاب کرده بودند اما با اقدامات قانونی نظیر تکمیل فرم گزارش بازرسی و نامه‌ای به دادستان مبنی بر اینکه این کارخانه‌ها فعالیت ندارند و به عنوان اخلال در نظم اقتصادی قلمداد می شود، ارسال شد.

باربد با بیان اینکه به محض تکمیل فرم گزارش بازرسی این کارخانه ها در عصر همان روز شروع به فعالیت کردند، گفت: در شرایط حاضر همه کارخانه‌های شن و ماسه دنا در حال تولید و فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه برای تامین شن و ماسه مشکلی در خصوص تامین آن در شهرستان دنا وجود ندارد، بیان کرد: توسط معاون فنی استاندار و معاون عمرانی و سازمان صنعت و معدن برای شن و ماسه قیمت جدید مشخص شد، در این راستا ماسه شُسته با قیمت ۳۸ هزار تومان، ماسه شکسته ۳۵ تومان، ماسه بیس توافقی است.

رئیس صنعت و معدن دنا در ادامه افزود: افزایش قیمت ها حدود ۲۰ درصد است یعنی قیمت ماسه شسته در قبل ۳۰ هزار تومان بود و قیمت جدید ۳۸ هزار تومان، ماسه شکسته قیمت قبل 28 هزار تومان بود و قیمت جدید ۳۵ هزار تومان و شن بادامی ۲۰ هزار تومان بود و قیمت جدید ۲۵ هزار تومان است.


انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1737399
ارسال نظر
نظرات