شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1401/04/11 شناسه خبر: 1880130
شهرکرد اولین میزبان جشنواره تنیس در استان چهارمحال و بختیاری؛

جشنواره تنیس در شهرستان شهرکرد برگزار می‌شود

جشنواره تنیس در شهرستان شهرکرد برگزار می‌شود
سوسن تمدن از برگزاری جشنواره تنیس با شعار "من یک تنیسورم " در شهرستان شهرکرد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سوسن تمدن سرپرست هیات تنیس چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: جشنواره تنیس با شعار "من یک تنیسورم " در شهرستان شهرکرد برگزار می‌شود.
 
وی افزود: با توجه به طرح کشوری جشنواره تنیس، در استان چهارمحال و بختیاری نیز از تاریخ 10 تا 17 تیرماه اقدام به برگزاری این جشنواره در شهرستان ها و شهرهای فعال تنیس استان و آموزش رایگان تنیس بصورت آزاد همراه با استعدادیابی برای عموم مردم صورت خواهد گرفت.
 
سرپرست هیات تنیس چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با توجه به برنامه های صورت گرفته توسط هیات های شهرستانی در خصوص برگزاری این جشنواره، روز شنبه 11 تیرماه از ساعت 18 در مکان پارک تهلیجان شهرکرد، اولین برنامه را اجرا خواهیم کرد.
 
تمدن عنوان کرد: این جشنواره در روزهای 13 تیر در محل پارک قلمستان فارسان، 14 تیر در پارک سرچشمه فرخ شهر، 15 تیر در پارک آزادگان لردگان و مجموعه ورزشی شهدا شهر هفشجان، 16 تیر در مجموعه ورزشی انقلاب شهر سامان و 17 تیر در پارک سیاسرد بروجن، مجموعه ورزشی شهدا کوهرنگ، مجموعه ورزشی تختی شهر فرادنبه و مجموعه تفریحی گرداب بن در شهرستان بن اجرا خواهد شد.
 
انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/1880130
ارسال نظر
نظرات